Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akarattal, szorgalommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarattal, szorgalommal elsajátítható egy alap tánctudás? Tanulható a tánc?

Figyelt kérdés

Mielőtt rátérnék a lényegre pár szó magamról: 22 éves egyetemista srác vagyok. A csajozással sosem volt gondom, nem panaszkodhatok.


És térjünk a lényegre.Nem tudok táncolni.Egyáltalán.Illetve ha egész pontosan akarok fogalmazni, nem is táncoltam még soha. A gimis szalagavatómkor ugye muszáj volt, de az alapvetően egy komolytalan darab lett, mivel avató előtt 4 nappal találtunk ki új koreográfiát.Na ez úgy nézett ki, hogy beállíttattam magam az utolsó sorba, és lépkedtem, de az nem tánc volt, ha kritikus akarok lenni,hanem csak szerencsétlen lépegetés.


Tanulható-e a tánc? Úgy képzeljetek el engem, hogy semmi ritmusérzékem. Biztos sokan írnátok, hogy igyak meg 1-2 rövidet ha már a szórakozóhelyen vagyok mielőtt táncra perdülnék.. Ezt megelőzendő:semmit sem segít, ha 1 felest iszok, ha kettőt, ha ötöt.... oly mindegy, egyszerűen nem megy :) Így is eljárogatok szórakozóhelyekre barátokkal,ismerősökkel,az elmúlt 1 évben is például biztos voltam legalább 20-25x. Annyira kellemetlen, mikor odaérkezik az idő,hogy valakinél iszogatunk, és arra jár az idő,hogy na menjünk x nevű helyre, mindenki örül neki, csak én leszek rosszul mindig ettől a pillanattól :P


Rengetegszer megesett az is, hogy tetszettem lányoknak és hiába küldte az egyértelmű jelet h szabad a pálya, menjek oda táncolni vele, aztán ki tudja hogy zárul az este :P, de mindig az lett a vége, hogy kifogásokat kerestem és a már említett okokból elmentem inkább cigizni,inni, mindegy hova, csak táncolni ne kelljen. Hallottam már vissza többször, hogy biztos kis félénk srác vagyok,bátortalan stb, mivel az egyértelmű jelek ellenére nem mentem oda táncolni olyan személyhez, akivel korábban én kezdeményeztem a beszélgetést :/ Ami nem igaz, mert bárhol megszólítok egy lányt ha tetszik például, de ez a táncos történet... ki lehet engem kergetni vele a világból.


Na nem siránkozom tovább. Kérdésem még annyi, hogy esetleg tánciskolákban magánórán meg lehet-e valamennyire tanulni táncolni? Nem azt mondom, hogy pénz nem számít, csak tanuljak meg valahogy táncolni, de van egy kis félretett pénzem, és simán fizetnék akár 6 számjegyű összeget is, ha tudnám, hogy ez beválik, erre megéri áldozni. Magánórákra gondoltam.


Köszi ha elolvastátok, minden választ szívesen fogadok!


2012. júl. 27. 00:35
 1/7 anonim válasza:
Nem, az emberek már születésüktől kezdve tudnak táncolni. Az az első amit csinálnak.
2012. júl. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2012. júl. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Természetesen meg lehet tanulni. Semmi sem lehetetlen.
2012. júl. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerinted az emberek egy rész kiszambázik az anyaméhből,és ők utána tudnak táncolni,a többiek meg soha nem tanulhatnak meg? Pár hónap egy tánctamfolyamon,és te leszel a parkett ördöge:D
2012. júl. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Táncról vagy rázásról beszélünk?
2012. júl. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem olyan szintű tudásra gondolok, aminek birtokában én lennék a parkett ördöge :P Csak szimplán annyi, hogy ha kell, akkor tudjak. Tök kellemetlen, mikor ismerős csajok egész este óránként noszogatnak, hogy na gyere velünk dancelni, én meg ellenkezem mint egy szerencsétlen =D


Egyébként közel állnak hozzám azok a stílusú zenék, amik szórakozóhelyeken mennek, még szabadidőmben is szívesen hallgatom. Magát, a partyk hangulatát is élvezem. Többször volt már az, hogy majdnem táncra perdültem, de aztán hirtelen eszembe jutott, hogy ne röhögtesd ki magad! :D


Sok srácot látok táncolni különösebb tudás nélkül, de már amiatt is magabiztosnak tűnnek, még talán férfiasabbnak is (mert vmilyen szinten gyerekesnek érzem,hogy mindig elzárkózom) Egy nőnek meg pont elég annyi, hogy táncoljon.

2012. júl. 27. 05:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Természetesen tanulható a tánc, de ez egy életérzés. Van aki vele születik, mármint a ritmusérzéke a helyén van, benne van a génjeiben.. Hülyeség amit előttem leírtak, bár néhol egyetértek. Ebbe bele kell nőni, hogy profi táncos legyél, a későbbi elsajátított tudásoddal, egy ilyen embert sosem tudnál "le alázni". De a kérdésre válaszolva ismét: Tanulható a tánc, ha komolyan veszed!
2012. dec. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!