Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Van olyan videó amiben az...

S.T.A.L.K.E.R. kérdése:

Van olyan videó amiben az alaptól kezdve a tény leg minden fajta tánc van és be is mutatja mert én szeretek táncolni de csak alap van és szeretnék megtanulni olyanokat amik vagányak van ilyenre lehetőség otthonra?

Figyelt kérdés
Pl:olyanokra gondoltam mint amit michael jackson is gyakran csinált a lábával az az izé amikor hátrafele halad meg ilyesmiket mert ha lenne ilyen videó ami átvezet lépésről-lépésre az nagyon jó lenne mert utánna még komolyabbakat tanulnék amint megy az eggyik kérlek segítsetek mert amikor nézek valami ilyesmit akkor annyira szeretném én is csinálni.
2011. jan. 10. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs olyan videó.
2011. jan. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nézz Jacko klippet!

Az egyikben, (nem tudom a címét) egy magas fekete kosarasnak tanítja a moonwalk-ot:)

Azt a mozdulatot amiről te beszélsz...

Onnan simán letudod másolni, mert nekem is onnan sikerűlt:)

2011. jan. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!