Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogjam meg a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogjam meg a barátomnak gatyán keresztül?

Figyelt kérdés
Régóta járunk, és meg szeretném fogni, de nem tudom hogyan. Farmerba van. Csak markoljak rá? Valami tipp?
2012. júl. 27. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
simisd végig a belső combján a kezed egyre feljebb, amig oda nem érsz ahova szeretnél:)
2012. júl. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%

(János utolsó mondatai a Jelenések könyvéből)

Hamarosan eljövök és magammal hozom a jutalmat, hogy megfizessek kinek-kinek cselekedete szerint.

Én az Alfa és Omega vagyok, az első és az utolsó, a kezdet és a vég.

Boldog, aki megmossa ruháját (a Bárány vérében)!

Joga lesz az élet fájához, és a kapukon át bemegy a városba.

A kutya, a varázsló, a parázna, a gyilkos, a bálványimádó és mind, aki hamisat szeret és tesz, kinn marad.

2012. júl. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És ott? Hogyan tovább? Bocsi, de ebben a témában olyan suta vagyok:/ Vagy mit csináljak vele?
2012. júl. 27. 13:15
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Mit szeretnél megfogni, a mobilját? Azt általában farzsebbe teszik, hátul keresd.
2012. júl. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Halleluja Testvérem!
2012. júl. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Egy biztos, fel kell tölteni az aksit.
2012. júl. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Először is gombold ki a nadrágját és húzd le a sliccét utána kezd el simogatni a combjait és haladj egyre feljebb, amikor odaértél akkor markold meg és húzogasd fel - le....


Remélem segítettem. :)

2012. júl. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Szodoma és Gomora.
2012. júl. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kutyával!
2012. júl. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!