Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mi volt? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi volt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egy beszélgetésünk alkalmával(mai nap) mikor elbúcsúztam egy pasitól akkor mondtam neki hogy hiányozni fog.mondta hogy én is neki.és kérdeztem hogy ezt elhihetem-e.mert nem tudtam biztosan hogy udvariasságból mondta vagytényleg.és utána mondta hogy,,ha akarod".

ez mi volt?udvariasság és nem őszintén mondta és csak ,,álcázta"?vagy tényleg hiányzom majd neki de rámbízza hogy gondoljam ahogy akarom?


2012. júl. 28. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Sztem arról van szó, hogy zavarba jött a pasi és hirtelen nem tudott mit mondani. Majd a következő beszélgetés, randi alkalmával kiderül...
2012. júl. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez nem a "hiányzás"-ról szólt már.

Szerintem bízik a további randikban, de nem akarja erőltetni csak akkor ha neked ez tényleg jó. Nem akar nyomulni, nem akar "sok lenni". Azt szeretné ha vágynál rá.


S még valami: ne kombinálj ennyit. Ne akarj mindent kivesézni magadban. Randizz vele, s rá fogsz jönni a szándékaira.

2012. júl. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!