Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt megtehetném? Fölvehetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt megtehetném? Fölvehetnék erotikus (munkást) takarítónőt így?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy 28 éves férfi vagyok és eléggé sok pénzem van. (szüleim halála után is rengeteget örököltem)

Egyedül élek egy három szobás házban, a kutyákat sem bírom és elég energiám sincs egy kapcsolatra. Megoldható lenne valami olyasmi, hogy felveszek egy csajt, mintha a házvezetőnőm lenne, de igazából szexmunkára?

Ezt úgy képzeltem, hogy megkapja az egyik szobát, eltartom (ugye eléggé gazdag vagyok, jó sora lenne), cserébe kb a szolgám lenne. (normális keretek között)


2012. júl. 28. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
persze
2012. júl. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

aha, manapság ez igy megy!

amugy ha sok pénzed van, akkor küldhetnél már nekem is egy keveset, biztos nemhiányozna neked!!!

24 L

2012. júl. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Így igazából pont azt a részét mellőzöd egy kapcsolatnak, ami energiát AD. :)
2012. júl. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, annak a nönek jó dolga lesz...
2012. júl. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem korlátozod a jogait akkor senki nem szólhat egy szót sem. Annak veszel kaját meg egyebet és azt engedsz be a lakásodba akinek és akit akarsz!

Aztán hogy ő ezt meghálálja e valamivel az csak a kettőtök dolga.

Az én tippem az lenne hogy keress egy fiatal prostit aki mondjuk kényszerből van az utcán és lehetsz a megmentője. Rengeteg jobb sorsra érdemes szerencsétlen fiatal nő van akinek te lehetsz a kiút, bár nem biztos hogy te amúgy szabad akaratból jó lennél nekik, de olyant válassz akinek azért tetszel. Ha meg nem jön össze akkor segíthetsz neki pár év együttlét alatt munkát találni tanfolyamot végeztetni vagy ilyesmi. Az otthonokból is rengeteg fiatal és nagyon sok szép csaj is kikerül a reménytelenségbe. Aztán ha mondjuk rendes ember akarsz lenni akkor segíthetsz nekik a későbbiekben önzetlenül is.

2012. júl. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%

A második már jelentkezett is. xD

Amúgy ma Magyarországon 10 nőből kettő így vagy úgy, de k*rva. A többi vagy gyerek még vagy már nyugger. Ritka a normális nő.

2012. júl. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A normális férfi is ritka ;)
2012. júl. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amint az a nyitott topicból is látszik...:)
2012. júl. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!