Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kihasználnátok egy részeg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kihasználnátok egy részeg lányt?

Figyelt kérdés
van egy barátnőm aki állandóan iszik. 17 éves és 16 éves kora óta szinte minden szombaton megy bulizni és nem bírja ki pia nélkül. és most teljesen kiütötte magát egy gyerek haza kisérte utána teljesen rámászott és próbálta lehúznia a szoknyáját. ha az apja nem jön ki a házból lehet hogy meg erőszakolja.

2012. júl. 29. 16:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Hát akkor én soha nem fogok inni,nehgy ezt csinálja velem valaki .......
2012. júl. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem gyenge emberek tesznek ilyet, de már ne is haragudj ha a barátnőd ennyire link akkor meg is érdemli a sorsát!


Ha minden hétvégén tök részeg :(

2012. júl. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Engem használtak már ki részegen, szóval igen, kihasználnak a fiúk egy részeg lányt.
2012. júl. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 AvernusTriad ***** válasza:
Lehet neki gratulálni :/ ...a lánynak. A srácot agyonütni, de a csaj hogy lehet ilyen hülye?
2012. júl. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
:D mássz rá a barátnődre amikor részeg majd kérdezd meg másnap mi jót csinált az előző éjszaka
2012. júl. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ez vagy te vagy, vagy kamu. nem lennék büszke erre és nemigen mesélném el senkinek :D
2012. júl. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nálam ilyen durva nemvolt. Én a bátyámmal voltam kint, ilyen házibuli féle volt, ott ültünk 3man, én ültem középen. A srác el akart menni "sétálni", ránéztem a bátyámra: elmehetünk sétálni?". aztmondta Nem. xD

Ezt akkor mesélték, mikor felébredtem a gyerekhintában. Namind1.:D A srác aki sétálgatni akart, a bátyámmal elbeszélgetett józanon is, kiderült hogy tényleg meg akart d*gni, de többet biztos nem próbálkozik.:))

(Totál volt szinte mindenki:D)

2012. júl. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nem én vagyok és nem kamu.:)
2012. júl. 29. 16:09
 9/16 anonim ***** válasza:
igen, rendszeresen
2012. júl. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%
A fiú egy lúzer. Szoknyáját ráncigálta? Lefele? Hisz felhúzom, a bugyit le és mehet.
2012. júl. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!