Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kihasználnátok az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasználnátok az ilyen lehetőséget?

Figyelt kérdés

A nyári munkám miatt elég sok lánnyal találkozom (ajánlott küldeményeket viszek). És kicsit furának érzem, hogy ismerkedést kezdeményezzek. Az jár a fejemben, hogy zaklatónak néznének hisz tudom a nevüket és a címüket.

De a munkámon kívül nagyon félénk vagyok, még a metropolt osztogató lánynak sem merek köszönni... viszont míg dolgozom a legvonzóbb csajokat is leszólítom, hogy segítsenek tájékozódni.


2012. júl. 11. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
örülnél te alacsonynak is te kis túrórudi.
2012. júl. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de a helyedben kicsit ismerkednék is. :)
2012. júl. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
csak aztán a férj nehogy rajtakapjon. Főleg valami vadászféle
2012. júl. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hajrá.. mikor ha nem ilyenkor? S különben se túl gyakran leszel ugyanott, így mi lesz ha nem jön be? Semmi. Csak óvatosan tedd, ne túl nyomulósan. Ne látszódjon rajtad, hogy ezt sok helyen próbálod. Higgye azt, hogy Ő a ritka eset, s ez előbb utóbb be fog jönni....


Hármasnak: mi azzal a baj? Ettől lesz igazán jó a sztori, amit tíz év múlva elmesélsz. :D

2012. júl. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!