Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik van egy lány aki szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik van egy lány aki szerelmes belétek és felhívna telon, hogy albérletben lakik egyetem alatt és azt mondja meglátogathatnátok, ti mire gondolnátok?

Figyelt kérdés
amúgy a pasinak van kapcsolata
2012. júl. 29. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
arra hogy pitét süttök :)
2012. júl. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 123Nyammi válasza:
59%
egyből az ugrana be hogy dugni akar velem :D
2012. júl. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

Ingyendugás

Ingyendugás

Ingyendugás

Ingyendugás

Ingyendugás


-- amúgy a pasinak van kapcsolata --


FUUUUUU

2012. júl. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1. nincs pasija

2. akarna pasit

3. egyedül van szabad egyedül él, szex

2012. júl. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Több infót,ő tudja,hogy szerelmes vagy belé,milyen kapcsolatban vagytok,ugy értem,hogy barátok vagytok?
2012. júl. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
1nem vagyunk barátok, ti mit reagálnátok egy ilyenre? ha van kapcsolatotok,és tudjátok hogy ez a lány szerelmes belétek aki ezt mondaná?elmenétek?
2012. júl. 29. 19:50
 7/10 Ivan Iljics ***** válasza:
100%
Arra hogy el akar csábítani. De ha még nem is akarna semmit akkor sem mennék el, mit gondolna a barátnőm?
2012. júl. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 aszomszedneni ***** válasza:
hallod ez így elég fura ... nem vagytok barátok , a pasinak állítólag van kapcsolata, és felhívnád, hogy nem - e látogatna - e meg ... azt hinném , hogy szivatsz ...
2012. júl. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én azt hinném, hogy egy nagyon olcsó lotyó vagy, akiben még tisztelet sincs a Barátnőm felé! de nyugi, a pasik többségének nem kell 2x ajánlani az ingyendugást!
2012. aug. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmű. Kavarni akar velem én erre kapásból nemet mondanék mert én nem vagyok megcsalós típus. De 10/5 pasi biztos belemenne, sokat nem tudnak nemet mondani egy ennyire egyértelmű felkínálkozásnak pláne ha jól is nézel ki. De ezek után többre ne számíts, ha ilyen eszközhöz nyúlsz kizárt hogy bármi többet akarjon tőled később is, mégha szakítana is a barátnőjével te el lennél könyvelve ribinek. Ez van.
2012. aug. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!