Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok. Mit tegyek? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok. Mit tegyek? :D

Figyelt kérdés
2012. júl. 27. 11:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
fuss egy kört, majd elmúlik
2012. júl. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik.
2012. júl. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ó, köszi. :) De ez most komoly! :O

Ilyen hülye, retardált kédést életemben nem tettem volna fel a gyakorin, ha nem lennék az. :D

2012. júl. 27. 11:19
 4/12 Nagy Zia válasza:
0%
eZ MIEN KÉRDÉS ??? NORMÁLISABBAN LÉCCI!
2012. júl. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Mintha a te válaszod normálisabb lenne. ^^

Jó, tudom, erre nem lehet normálisan válaszolni. de olyan jó megoztani a világgal! :D

Figyu, lehet, hogy megosztom a sztorit is, bár nincs mit nagyon mesélni. :) Nemtom, még gondolkozom, hogy elmondjam-e: :DD

2012. júl. 27. 11:24
 6/12 Ivan Iljics ***** válasza:
Ha jó megosztani a világgal akkor ne a gyakorin tedd mert itt kb. ahogy látom mindenki a barátzónában csücsül. :D
2012. júl. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tudom, és teljesen igazad van. Bocsi. :) De sajna nem történt más, csak szerelmes lettem. :) A járástól még a messzinél is messzebb vagyunk... Bár, tudod, én olyan vagyok, hogy álmomban se tudnék egy fiúval beszélgetni. :D Nekem jó ez így, lila felhőben. Megkímélem magamat a csalódásoktól. (:
2012. júl. 27. 11:44
 8/12 anonim ***** válasza:
Most mi a helyzet?Belezúgtál valakibe?Viszonzatlan?Úgy nem az igazi.!Remélem ő is hasonlóan érez!
2012. júl. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A szerelem totál viszonzatlan, és most teljes erőmmel azon vagyok, hogy elfelejtsem Őt. De olyan jó volt álmodozni! :DD
2012. júl. 29. 18:10
 10/12 Nagy Zia válasza:
segitek! gyakran menny sétálni és találkozz a barátaiddal! ha velük foglalkozol el tudod felejteni! 12/L :D tényleg 12 vagyok :)
2012. júl. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!