Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek milyen külsejű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek milyen külsejű, testalkatú lányok jönnek be leginkább? Csak nekem van ilyen fura ízlésem?

Figyelt kérdés
Ma ahogy sétáltam a városban láttam egy fiatal, 14 év körüli, vékony, alacsony, nagyon pici cicivel rendelkező, kicsi fenekű lányt és nagyon tetszett, ritkán érzek ilyen vágyat, de ő tényleg nagyon vonzott, igazából már máskor is észrevettem, hogy pont ugyanilyen testalkatú tini lányok jönnek be nekem leginkább. Nem szeretnék ilyen válogatós lenni, de ez van, így is nehéz szingli lányt találni, főleg olyat, aki lyen számomra vonzó alakkal rendelkezik. Bár haverjaimnak nincs ilyen kiforrot ízlése, sőt ahogy látom ők inkább a nagy mellű, nagyobb darab lányokra buknak, van amelyik a husis, ducikra. Csak nekem van ilyen fura ízlésem?

2012. júl. 6. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:

nyugi, nem :) csomóan vannak ilyenek. énis bírom a kismellű lányokat :D

21f

2012. júl. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2012. júl. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem kiemelten megfog a kis mell, olyan cuki.


Engem az ilyen 17-20 éves csajok akik olyan 14-15 éves testel rendelkeznek (olyan babaarcu, kiskezű stb). Az ilyenek a gyengéim :D


De azé ne legyen olyan vékony, hogy azé legyen egy picipoci :)

2012. júl. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Enyhe pedofil hajlam, csak vigyázz, hol kötsz ki...


De nyugi, sok sorstársad van, akinek inkább a kislány jön be, mint a Nő.

2012. júl. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!