Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért csinálta?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálta?!

Figyelt kérdés

egy srác akit egy éve ismertem meg, szerelmes "volt" belém.. nem tudom most mit érez.. de én nem mertem belevágni, ezért nem is találkoztunk.(távolság)

csak az a baj,hogy most barátnője van pár hete..

de most összehozott vele a sors, és nagyon örültünk egymásnak, beszélgettünk hülyültünk..majd kettesbe maradtunk, és simogatott, nagyon aranyos volt velem azok után is amit vele tettem hogy rengeteget veszekedtünk és hülye voltam...

közelebb kerültük egymáshoz.. és csókolózás lett belőle...rengetegszer próbáltam ellenállni, és mondani hogy nem, de nem hagyta rá.

de aztán még többször is megcsókolt, azt mondta hogy erre várt rég és nagyon kíván.

aztán kérdeztem másnap hogy miért tette, csak annyit válaszolt hogy ezt haggyuk...aztán én nem írtam, Ő sem, nem tudom mi van .... mit tegyek? felejtsem el?

bocsánat a hülye fogalmazásért:(


2012. júl. 29. 21:07
 1/2 anonim válasza:
Még mindig szeret téged, ennyi biztos. De valószínűleg bűntudata van, amiért megcsalta a barátnőjét és össze van zavarodva... Ha korrekt akarsz lenni a barátnőjével szemben, megpróbálod elfelejteni..:(
2012. júl. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

mondtam neki, hogy megcsalta, ami nem volt szép, azt mondta rá még akkor egyből, hogy ez messziről nem megcsalás..

nem tudom mit gondoljak:(

2012. júl. 29. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!