Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb gyógymód szomorúságra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb gyógymód szomorúságra? Most nem a szerelemben csalódtam, hanem a legjobb barátomban. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
pálinka
2012. júl. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy miért csalódtál benne, meg attól is függ, hogy lány/fiú, és hány éves vagy.
2012. júl. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jack Daniel's ;) Istenem... az embereknek ez a sorsuk. Nem tartok olyan háziállatot mint "barátok". Tanulj meg egyedül boldogulni, a barátok csak visszahúznak.


Kivéve az igaziakat. De manapság az érdek világában élünk, ahol elég nehezen találsz igazit. Rúgd ki.

2012. júl. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hozz egy dontest...ha megbocsajthato ulj le vele,vitasd meg a dolgot....ha nem,es olyat tett ami megbocsajtatatlan mondd el neki hogy ennyi volt a baratsagotok ezert meg ezert...indokold meg.


Keress uj.arcokat, akikben latsz emberseget.


En 18 ev utan vesztettem el.a.legjobb baratomat.Orokre megbantam hogy nem mondtam el neki csalodasom okat'''csak leepult'

2012. júl. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
18 éves lány vagyok, egyik pillanatról a másikra teljesen megváltozott,már nem kér belőlem,pedig előtte legjobb barátok voltunk..tehetetlennek,és tanácstalannak érzem magam,és mérhetetlen ürességet érzek belül... :(:(
2012. júl. 29. 22:18
 6/9 Hole Hunter ***** válasza:

Szomorúságra a legjobb gyógymód a vidámság. A kérdés második felére a #4. válasz teljesen megfelelő.

Üdv.

2012. júl. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Hole Hunter ***** válasza:
Barátok jönnek-mennek...igaz barátot nehéz találni, mint igaz szerelmet. Nyitottnak kell lenni...ennyi az egész. A többi meg majd kiderül.
2012. júl. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele mindenképpen, hogy később ne bánd az elszalasztott lehetőséget.

Nekem is volt egy jó barátnőm még kiskamasz koromban, aztán ahogy nőttünk, eltávolodtunk egymástól. Akkor nagyon bántott a dolog, ma már másképp látom. Az emberek változnak, alakulnak, ő is változott, én is változtam, kerestük a saját utunkat, saját magunkat, és másban találtuk ezt meg. Ezért kár haragudni. De ez az én történetem. Én is csalódtam akkor benne, volt egy nagyon durva, bántó megjegyzése, amikor életem egyik legnehezebb időszakát éltem. De ma már egyáltalán nem bánt. Majd túl lépsz rajta te is! 26N

2012. júl. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én vagy az, Jack Daniel's, ismét. :)


Figyu, én a legjobb barátomat 15 évesen veszítettem el. Pelenkáskorunk óta együtt lógtunk. Megpróbáltam megbeszélni vele a dolgokat, de lehetetlen volt. 3x is...


A többi barátaim akik azután jöttek. :) Mindegyiknek túlságosan tetszettek a barátnőim :P

2012. júl. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!