Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a legjobb "gyógymód" egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb "gyógymód" egy reménytelen szerelemre?

Figyelt kérdés
Egy csaj szeretnék már kiverni jó ideje kiverni a fejemből, de nem megy:S (Én sokat bulizok, haverokkal lógok stb...)
2011. jan. 13. 20:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
nincsen sajnos:(
2011. jan. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Egy másik csaj. Más nem nagyon.
2011. jan. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
Én pl egyszerűen halálra dolgoztam magam. Másik kapcsolatba nem voltam hajlandó belemenni. Semmit nem segitett volna
2011. jan. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
én pl:2 évig szerettem egy pasit,de ő nem szertett,nálam a megoldás az volt azaz ugy felejtettem el hogy megtetszett egy nála jobb pasi mármint belső értékileg jobb.Próbálj meg más csajba beleszeretni,nézd meg annak az értékeit akit el akarsz felejteni és azét is akibe beleszerettél hátha müködni fog :)
2011. jan. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
én is azt mondom, h vki más segíthet csak rajtad. személyes tapasztalatból beszélek. azt is be fogod látni idővel, h nem érdemes búslakodni, mert senki nem ér annyit :)
2011. jan. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
szerelmet csak egy másik szerelem tudja feledtetni...
2011. jan. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Az ital.
2011. jan. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
italxd
2011. jan. 14. 15:40
 9/21 anonim ***** válasza:
72%
kötél
2011. jan. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
áh italt hagyd. az csak akkor jó ha feszült vagy . de erre nincs az a pia ami feledtetné. szerintem meny bulizni és táncolj olyan lányokkal akiket nem ismersz és tetszenek is. kitudja mejik jön össze !
2011. jan. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!