Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy fiúk/férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy fiúk/férfiak azon siránkoznak, a mai nők mennyire elribisedtek, mikor záporoznak olyan kérdések, hogy hol vannak szexéhes, kefélős lányok?

Figyelt kérdés

Persze a hiba mindkét esetben a nőkben van!


Ha nem találnak normális lányt, akkor is a nők a szemét dögök, ha meg csak ribikkel hozza őket össze a sors, akkor az a baj. Mindeki vádaskodik, veri a nyálát és a másikat hibáztatja. Én már rohadtul unom^^, ti nem? :)


/Persze nők oldaláról is megvan ez, tudom./


2012. júl. 30. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Hallottál már arról, hogy minden ember más?


Gondolom nem.

2012. júl. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hallottam :). Csak unom. Pont azok nem hallhattak róla, akik folyamatosan az ostoba szövegeiket nyomják "az összes csaj r.banc" és még sorolhatnám.
2012. júl. 30. 00:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze nem ez lett volna a válasz, ha nem a férfiakat oltja...
2012. júl. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbb ember ott a gond,hogy a többség jó maga se tudja,hogy milyen párt keres,csak van egy elfajzott ideálja és mindenképpen csak olyannal akar összejönni aki ennek megfelel és igen tényleg unalmas,hogy másokat hibáztatnak.Velem is jó párszor kikezdtek már de elhajtottam őket a p*csába,utána nem próbálkoztak,na meg amúgy se valók hozzám a rámenős lányok.

21/F

2012. júl. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ma 00:14: Miért mi lett volna?:)


Elsö válaszoló vagyok és lány.

2012. júl. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megvédtem volna a női becsületet, az lett volna. :D
2012. júl. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!