Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor összejöttetek a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor összejöttetek a párotokkal akkor sok közös témátok volt?

Figyelt kérdés
Szóval amikor elkezdtetek járni akkor az elején volt elég közös témátok?
2009. júl. 17. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen. Kulonben nem kezdtunk volna jarni.
2009. júl. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Rengeteg :) Hogy tudtunk így lerészegedni, és miféle módon kellene hazajutni :))))
2009. júl. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2009. júl. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
félek hogy nálunk nem így lesz mert én nagyon szeretem és most jöttünk össze de elötte 2szer is visszautasított aztán 1hét mulva akarta. 1 hétig voltuk nyaralni és ott eléggé zavarban voltam nem volt sok közös témánk ezért utasított visza és mikor haza jöttünk sokat beszéltünk MSN-en és azt mondta mégis akarja mert látja hogy nem vagyok az az unalmas punnyadós srác mint a múlt héten a Balatonon. Csak most félek hogy kevés lesz megint a közös téma.
2009. júl. 17. 13:10
 5/11 A kérdező kommentje:
és megint uncsi leszek.
2009. júl. 17. 13:10
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekünk összesen a wow és a szex volt témának. De az változatosan, kitart évekig.
2009. júl. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nyugi! Nálunk az elején kb fél óránként szólalt meg valamelyikőnk :) Aztán fogtam magam, és rákérdeztem, hogy hogy gondolja, mi lesz a folytatása a dolognak. Azt mondta, h boldog lenne ha velem lehetne sokáig, és megcsókolt. Utána már nagyon sokat dumáltunk.. szóval feloldódott a feszült hangulat :D


L/18

2009. júl. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát mi első hónapban mikor járni kezdtünk nem is beszéltünk szinte... alap kérdések- válaszok után leblokkoltunk mindketten és csak ültünk síri csendben:D Aztán szakítottunk emiatt, de 2 hét múlva újra összejöttünk és tanultunk a hibából, valahogy utána már mindig volt téma. Nem számított ha hülyeség vagy nem érdekli a másikat, csak legalább mondjunk valamit:D
2009. júl. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
phú, nagyon. éjszakákon át beszélgettünk, hajnalig.
2009. júl. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk szinte egyáltalán nem volt :) Én a komolyabb, a tanulást jelképező fél voltam,ő bulisabb meg hasonlók. Két próbálkozás volt a mostani kapcsolatunk előtt, mindkettőt ő szakította félbe egy, valamint 6 nap után. :) Harmadszorra könyörögve kért, hogy legyek a kedvese, s láss csodát, gyökeresen meg volt változva :) Odaadó, megértő és kimondhatatlanul szerelmes volt:) Ennek már két éve :) Most nem lehetne leállítani minket a beszélgetésben :)
2009. júl. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!