Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FONTOS! SÜRGŐS! Tegnap egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FONTOS! SÜRGŐS! Tegnap egy régi barátnőmnél aludtam és zuhanyzáskor észrevettem h vki tükröt tart magasra az ablak elé?

Figyelt kérdés

, azt hittem a szomszéd, de tuti h a barátnőm élettársa volt (34 éves). Felismertem a tükröt kint a motoron és a szomszéd kerítést széles bokor választja el tőlük. Látszólag szereti a lányt, igaz szexuális jellegű megnyilvánulásokból jött ez le ált.ban így ahogy láttam őket együtt.

Azt hiszem el kellene mondanom barátnőmnek, mert amúgy sem volt 100%ig biztos ebben a kapcsolatban, de basszus!!! :(( ti mit tennétek? Ez beteges, nem?? Elmondjam neki?


2012. júl. 30. 09:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Tényleg beteges, hogy mások dolgába ártod magad!
2012. júl. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
kedves első, menj a dolgodra inkább és ne rabold az időmet! köszönöm
2012. júl. 30. 09:43
 3/12 anonim ***** válasza:
19%
Én is meglestelek, most menjek a pokolba?
2012. júl. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
Az első válaszolónak igaza van, így hát én is megyek a dolgomra, nem rabolom a beteg idejét.
2012. júl. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
ááá,szegény b.nőd:( az a pasi nem szereti igazán.minnél előbb mondd el a barátnődnek.
2012. júl. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el, és szereljetek fel függönyt...
2012. júl. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy mondd el, barátnői kötelességed.
2012. júl. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Ez attól függ, szerintem egy férfiba belefér még annyi perverzség , hogy meglessen egy nőt zuhanyzás közben, pláne ha jól is nézel ki kedves kérdező.

Én már unokatestvéremet is meglestem , de attól még nem tartom magam beteges állatnak.

2012. júl. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát kedves elsők ti sem vagytok teljesen rendben. A pasi beteg, tükörrel leskelődök a lány után, és még a lány a szar... Hát gratulálok ám hozzátok is.

Kérdező. Igen, mond el a barátnődnek (nem feltétlenül azt, hogy a barátja volt, hanem a tükrös dolgot).

2012. júl. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Igen ,beszélj a barátnőddel,hátha ezek után mindent megtesz majd, h kielégítse pasija vágyait..és eszébe sem jut más nőket lesni..sőt lehet téged is bevesznek harmadiknak egy jó buliba :D
2012. júl. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!