Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem ciki hogy a srác most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem ciki hogy a srác most lesz 15 én meg majd januárba leszek 13?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy srác és énis tetszem neki. És azt mondta hogy szeretne velem smárolni..Csak az a gond, hogy énnem tudom hogy hogy kell...Meg még az a baj hogy, a srác most lesz 15 én meg 12 vagyok majd januárba leszek 13.:/

Pls segítsetek.:$



2012. júl. 30. 12:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

rázd le és tanulj. menj valami értelmes táborba, olvass, kirándulj, sportolj.

pasizni, elku.rvulni ráérsz még később is.

2012. júl. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Persze nekem most a tanulás a legfontosabb.! csak mikor végeztem a 2 órás tanulással vele szoktam lógni.:) szval ciki?
2012. júl. 30. 12:37
 3/15 anonim ***** válasza:
12 évesen nem kéne smárolnod főleg nem olyannal aki csak tetszik és nem is jártok együtt. 12 évesen meg ne járjál senkivel főleg ne egy 15 évessel!!! -.-" IGEN CIKI. Mindenki ki fog röhögni és le fognak ribancozni szóval NE!
2012. júl. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2.hozzászóló: Én is mondtam neki hogy max csók a smárolás kizárva.! én most konkrétan azt akarom meg tudni hogy nem ciki 15 évessel járni? :$
2012. júl. 30. 12:42
 5/15 A kérdező kommentje:
oksa köszönöm.:D
2012. júl. 30. 12:43
 6/15 anonim ***** válasza:
de ciki, és tényleg nagy ribancnak fognak tartani, ha már most el akarod szúrni a következő éveidet, akkor hajrá
2012. júl. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.:)
2012. júl. 30. 12:52
 8/15 A kérdező kommentje:
az egyk osztály társam még tavaly amikor 11 éves volt, akkor szájra puszit adtak meg minden...:D és senki sem mondta h ribanc...És amugy se akarok vele lefekdüni.!!!
2012. júl. 30. 12:56
 9/15 anonim ***** válasza:

"És amugy se akarok vele lefekdüni.!!!"


Azt jól is teszed. Mert ezért "lesittelhetik". Azt meg Te sem szeretnéd, hogy bajba kerüljön miattad.


Szóval várj még 14 -ig. Bár Ő nem valószínű, hogy várni fog addig rád.

A lényeg, hogy máshogy elégítsd ki a "vágyaidat" a békesség kedvéért.


Amúgy szoktál masztizni, meg ilyenek?

2012. júl. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
eleve az hogy "ciki" ha szeretsz valakit akkor nem ciki vele járni..ha nem szereted őt ne járj vele..az 2külön dolog hogy tetszik meg hogy szereted...ne járj vele mert kivehető hogy kicsi vagy még nagyon
2012. júl. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!