Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki a nulláról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki a nulláról kezdte a csajozást, de már sikeresen képes csajozni? Segítene?

Figyelt kérdés
Lehet privátban is, beszélgetnék olyannal aki hasonló helyzetben volt/van, jelenleg a 0-n állok.19f
2012. júl. 30. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:

ez így hülyeség :)


egyszer mindenki 0-ról kezdte. Én 16 évesen.

2012. júl. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ígyvan mindenki 0-ról kezdte. De vmilyen úton módon elérte azt amivé vált, és ahogy tud "csajozni". ez mindenkinél más, van akire alapból ragadnak a csajok, de van akire nem ,vagy hibázik vmiben, de előbb utóbb megtanulja :)
2012. júl. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ritka az, aki barátnővel az oldalán születik... ;)


Ugyan már, 19 vagy, és úgy csinálsz, mintha 40 évesen még nem lett volna soha barátnőd. Beszélgess, barátkozz lányokkal, aztán kinézel egyet, beszélgess sokat, légy őszinte, aztán majd lesz valami. Ha nem jön össze, majd jön a következő.

2012. júl. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
privátot valaki?
2012. júl. 30. 21:02
 5/7 anonim ***** válasza:
na jó, csak tudod én tudnék nem is egy kis taknyos 14 évest mondani, akinek a vérében van a csajozás én meg 22 évessen még csak a smárolásig jutottam, azt is csak részegen értem el
2012. júl. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hát azért aki joképü vagy bármi más miatt felkelti a lányok szexuális zsigeri érdeklődését, arra nem igazán lehet mondani, hogy 0ról kezdi a nözést, mivel a csajok szedik fel maguknak. És ez a legtöbb esetben igy van. Nézzetek szét barátaitok közt, legtöbb szituban a csaj édesgette be magát a fiuhoz valami furfangos modszerrel, nem volt oylna macsós felszedés, mint gondolnánk.


am csak szolok, hogy akik tanulják a csajozást, azok közül a többség nem nagyon jut el a sikeres csajozásig (=dugás, egyéjszakás vagy bármi).


ilyen partismárolásokig nem nehéz eljutni, 1-2 honapig masszivan égeted a pofád, hogy odamész nökhöz, de NEM BESZÉLGETNI, hanem nyomulni, és finomitod a teknikát. Sok fiu csak beszél beszél, kimarad a szexuális töltet az interakciobol, nem haladnak a dugás felé, mert leragad a dolog a csevegésnél. Jó nyilván azt is meg kell tanulni valamikor, de sokan ugy kezdik el, hogy tipikus kedvesfiukák, akik szépen tudnak beszélni, de tökeik nicnsenek meg abban az értelemben, hogy nem mernek nyomulni, kétségbeejtöen viselkedni.

2012. júl. 31. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyébként ha pesti vagy, akkor irányulj be m2-be péntek szombat mindig találsz lenn egy csapat csajoznitanulót.
2012. júl. 31. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!