Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hogyan felejtse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogyan felejtsem el? A barátnőm exe. Aki egyben a legjobb barátom:' (

Figyelt kérdés
Én mutattam be őket egymásnak...de ha belegondolok....már akkor is tetszett,és énis tetszettem neki..és igazából..nem is jártak..csak majdnem.Épp ezért:S De mindegy,mert így sem lehet köztünk semmi,mert megmondta a barátnőm,hogy zavarná. Sehogy sem tudjuk elkerülni egymást,mert egy a baráti körünk,és napi szinten találkozunk. Mindig ír chaten,folyton hívogat hogy menjek ki vele...de nemtudok neki nemet mondani,és mindig kimegyek vele:S Már ezerszer átbeszéltük,hogy hagyjuk egymást,mert nem lehet köztünk semmi,de nem bírjuk ki egymás nélkül:( Többiek is összeakarnak minket hozni,folyton megjegyzéseket tesznek,és kettesben hagynak minket,és ez így nagyon nemkönnyű.. Mit kéne tennem? Hanyagoljam egy kicsit őket? Vagy ne foglalkozzak a barátnőmmel,és jöjjek vele össze...? De..ezt nemtudnám megtenni:S Szerintetek?:(
2012. júl. 30. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az próbált magadban helyre tenni, hogy kinek akarsz megfelelni. A bnőd kedvére kéne tenned, vagy a magadéra? Ha jól értem, ők most nem járnak, tehát úgymond nem elcsábítanád, akkor meg miért zavarná az excsajt? Azért mert egyszer majdnem jártak mással már nem is kavarhat a pasi? hány éves a bnőd, 5???

mondd meg neki, hogy tetszik a srác és kész, ha igazán jó barátod akkor elfogadja ha meg nem akkor nem is érdemes azzal foglalkozni hogy mit gondol.

2012. júl. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ülj le a barátnőddel és beszélj vele. Azt írod, nem is jártak, így azért egy kicsit más. Mondd el neki, hogy szereted azt a fiút és ez úgy néz ki, kölcsönös. Ne csináld, hogy a bnőd miatt nem lesz köztetek semmi, mert lehet, hogy később emiatt a barátnődre haragudni fogsz és vége lesz a barátságnak. Azt mondjuk nem értem, ha szerinted szeret a fiú, akkor miért majdnem a barátnőddel jött össze. Más lenne a helyzet ha jártak volna, de így beszélj vele.
2012. júl. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!