Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni "két tűz között"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni "két tűz között"?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy lány, folyton ő jár a fejemben, minden nap megnézem az adatlapját facebookon stb. Nem tudom hogy ez most csak szimpla fellángolás vagy szerelem, mert van egy másik lány, akinél ugyanez a helyzet.. Ilyenkor mit lehet csinálni?? Nem tudok köztük választani.. :/ (17/F)
2012. júl. 30. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Jöhet a harmadik láng :) Vagy dobj fel egy érmét!


csinálj PRO-KONTRA listát... nincs több ötletem!

:D 23/F

2012. júl. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor a második, mert ha az első igazi lett volna, nem szeretsz bele a másodikba :).
2012. júl. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2. válaszolónál a pont!

Én jártam egy sráccal,és megismertem egy másik srácot,akibe beleszerettem. Egy ideig hezitáltam,hogy most mi van, 2 fiút szeretek? De kiderült,hogy csak a 2.-at. Vele vagyok együtt már 2 éve,és még mindig lángol a szerelmünk.:)

2012. júl. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké köszi a válaszokat.. talán tényleg a második lesz az Igazi :)
2012. júl. 31. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!