Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsem el? Segítség .

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el? Segítség .

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki teccik,de asszem viszonzatlan...tuti...nem lép...

Hhogy felejtsem el ha ,amire el tudnám arra vagy talizok vele,össze futunk véletlenül vagy ha vele álmodok...???

Első szerelem...amitől kezdek idegroncs lenni..még nyáron kéne el felejtenem mivel osztálytársam .. Lécci valaki segítsen... :((

Egy 17 éves lány. Aki össze tört.. :'((



2012. júl. 31. 00:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
te vagy az emőke? :D
2012. júl. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem.... XD de normális választ sem kapok?? ;'(((
2012. júl. 31. 00:17
 3/17 anonim ***** válasza:
ha nem lép, akkor lépj te... nem kell egyből kijelenteni, hogy viszonzatlan... lehet, h nem meri bevallani neked, meg jól leplezi... vagyunk ijen balf*szok :D (am első voltam)
2012. júl. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Írtam neki facen,de soha nem ír visza :'( meg félek. ..
2012. júl. 31. 00:23
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp keress valaki mást akin vigasztalódhatsz, aztán szépen lassan azon veszed magad észre, hogy a nyomodban lesz és téged már nem is érdekel annyira. :) Amúgy milyen a viszonyban vagytok egymással? Beszélgettek?
2012. júl. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
nekem meg még nem volt viszonzott szerelmem. na puff. voltam már együtt lányokkal, de az koránt sem ugyanaz. nem éreztem még azt hogy egy társam lenne, nem tudom milyen az ha viszont szeret egy másik lélek, úgy ahogy én őt. gondolkoztam már hogy kinyirom magam de általában nem jutok el odáig vagy túl gyáva vagyok megtenni.
2012. júl. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi :) nem beszélünk sajna.... :(( am korod?
2012. júl. 31. 00:27
 8/17 anonim ***** válasza:
ja, nem leghangolás képpen irtam ám ezt, csak tudd hogy lehet ennél még szarabb is a helyzeted
2012. júl. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az a legjobb módszer erre ha megpróbálsz össze jönni más pasival vagy valamivel lefoglalod magad.Ismerkedj,nem csak ő létezik a világon,tudom hogy te szerinted ez nem így van de akkor is próbáld magad túltenni rajta
2012. júl. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek eddig.... Az a baj randizni se tok mással amíg el nem felejtem.... Valakinek ötije még?? ;'((
2012. júl. 31. 00:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!