Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez?! (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez?! (bővebben lent) |kort és nemet is| 16/L

Figyelt kérdés
Nos,sok fiú/férfi (normálisabbak) nem értik miért nincs már értelmes,szerethető,hűséges lány/nő.de amikor itt vagyunk mi és kitartunk a párunk mellett és kérdés nélkül bízunk benne,akkor egy idő után hirtelen váltanak és úgy gondolják ,hogy játszhatnak az érzéseinkkel.igen lehet,hogy a kedvességünk határtalan,de ami sok az sok. miért kell elhitetni azt,hogy viszont szerettek,ha miután beleegyeztünk a kapcsolatba meggondoljátok magatokat,de természetesen kitudjátok mondani azt , hogy " Szeretlek" nem tudom mikor tanuljátok meg,hogy súlya van ennek a szónak.
2012. júl. 31. 02:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Kifogtál egy parasztot, nem tudhattad előre sajnos. 19/F
2012. júl. 31. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Privi.
2012. júl. 31. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Fiatal vagy, az élet megy tovább. 21/F
2012. júl. 31. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen,megy és nem is küldött ez az egész arra a bizonyos padlóra:)

csak értelmetlen ez az egész,hogy,aki megérdemelné azt,hogy megbecsüljék nem kapja meg.

2012. júl. 31. 02:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez olyan amikor a hűséges és rendes pasikat csalják agyon a "szemét" nők. Csak sajnos ritka, amikor két olyan ember talál egymásra, akik megérdemlik egymást. 19/F
2012. júl. 31. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen,olyan csak a filmekben van.

dehát,aki keres az talál,legközelebb jobban odafigyelek.

2012. júl. 31. 02:52
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem szimpi vagy, te lány. :)
2012. júl. 31. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nah most másszatok rá szerencsétlenre 20an.....
2012. júl. 31. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen lányt keresek. Jószívű, kedves humoros vagyok. Ha érdekellek dobj egy privit 16/f
2012. júl. 31. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ezt az egészet a lányokra is el lehet mondani. nem sértésnek és kötekedésnek szánom, de nem egy olyan barátnőm volt aki ilyen volt. és a férfiak is azért teszik mert velük is megtették. ne vedd magadra, nem azért mondom. az is igaz hogy a lányok része is ezért ilyen. Viszont az az igazság, hogy ez az ördögi kör javarészt a korunkbeli pcsák miatt indult. 16/F
2012. júl. 31. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!