Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Honnan tudhatnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Honnan tudhatnám meg? 14/L

Figyelt kérdés

Elég alacsony termetű vagyok. Unokatestvérem osztálytársának tetszem. Előttünk építkeznek, bevásárlóközpont meg ilyenek. A nevelőapukája ott őr. Múltkor unokatesóm levitt bemutatni neki de nem beszéltünk. Őszintén szólva nagyon kedves gyerek... de csak a facebookon van nagy szája. Ott több óra hosszán át beszélgettünk. Aztán megbeszéltük hogy eljön megint őrködni, akkor még meg is írta hogy tetszem neki, meg hogy szeret. (nekem kicsit gyors, mikor azt írta hogy szeret akkor még csak 4. napja ismertük egymást, és szerintem chaten nem nagyin lehet megismerni a másikat) Aztán a találkozó előtt megírta hogy reméli sokat tudunk majd beszélni... ennek ellenére mikor lementem hozzá még köszönni sem köszönt. Elmentünk sétálni, de csak én beszéltem, mikor megkérdeztem mit csinált aznap, csak rávágta hogy "Semmit!". Nagy csend volt köztünk úgyhogy inkább be is mentem, azt mondván neki hogy "Holnap visz apum a hétvégére, és még be kell pakolnom". Persze akkor még nem tudtam hogy tényleg visz. Azóta nem beszéltünk se facen sem élőben. Nem szokott itt lenni, és nem szokott fellépni... Engem kicsit zavar hogy nem beszélt velem, és hogy nem is figyelt rám. Unokatesóm azt mondta hogy ő alapból ilyen, és ha ilyen szótlan akkor én nem is tudom hogy mit tudnék vele kezdeni, mert én elég bőbeszédű vagyok. Félek hogy csak azért írta hogy tetszem neki és hogy szeret, ami szerintem még mindig elég gyors és ezt valahogy neki is meg kéne mondani, mert még nem volt barátnője és szeretne egyet. (16 éves lesz októberben, és nagyon alacsony)

Viszont tegnap elmentem sétáltatni a kutyusomat, elmentünk a focipályára. Ott volt az a fiú, aki udvarolt nekem még mikor még hatodikos voltam. Nem tudom viccnek szánta-e, mert még rajtam kívül több lánynak is bókolt. Aztán ő elballagott. (amikor hatodikos voltam, akkor volt ő nyolcadikos) Most a vidám ballagásra azt mondta hogy eljön hogy lásson engem. Utána meg is haragudott, mert nem mentem oda hozzá, mert más lány is ott volt és ölelgették egymást (nincsenek együtt) és én úgy nem akartam odamenni, így hát messziről csak odaintettem. Mikor mondta hogy rosszul esett neki akkor éreztem valamit... azt hiszem szerelmes lettem, tetszik nekem. Ekkor még nem ismertem a másik fiút, egyébként mind a ketten 16 évesek. Míg í másik fiúval voltam, addig elfelejtettem őt. De most hogy már vagy 2 hete nem beszéltem a másik fiúval, újra érzek valamit. Főleg hogy tegnap megláttam, és oda jött hozzánk (unokahugommal voltam). Úgy jött oda hogy "Még mindig nagyon szép vagy ...! Ja és persze a kutyusod is. Meg a barátnőd is." Szerintem zavarban volt. De újra éreztem azt hogy szerelmes vagyok. Nála máshogy érzem, jobban. Mit tegyek?? Hogyan derítsem ki hogy tetszem-e neki?? Teljes pánikban vagyok miattuk.. :(( Szerintetek??


2012. júl. 31. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, szeret téged, megakar dugni, elég butának tűnsz és éretlennek, de ha neked ez kell dugasd meg magad vele.
2012. júl. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért akarná mindjárt azt?? -.-
2012. júl. 31. 11:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Buta és naiv kislány vagy még. Aki ilyeneket mond 4 nap után, hogy szeret az csak hülyít, hogy megdughasson. Te kis ostoba, hogyan szerethetne 4 nap ismeretség után? Sokan csak dobálóznak ezzel a szóval.
2012. júl. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
anyádér
2012. júl. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen az első.. de a második vele mi van szerintetek?? :$
2012. júl. 31. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!