Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudhatnám meg, hogy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatnám meg, hogy mi van vele?

Figyelt kérdés
Igazából az exemről van szó. Nem veszekedéssel váltunk el, jóba voltunk. Mindig megbeszéltük a bajainkat meg stb, soha nem beszélgettünk olyanokról, hogy jó lenne újra kezdeni meg stb. De, most eltűnt. Egyik napról a másikra, már vagy 4 hónapja nem tudok róla semmit. Igazából félek, hogy valami baja van. :( Gondolkoztam, hogy írok az egyik ismerősének facebookon, de nem szeretnék magyarázkodni, hogy ki vagyok ,és hogy minek érdeklődök.. De nagyon szeretném tudni, hogy jól van-e. Telója is ki van kapcsolva..
2012. ápr. 3. 11:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Írj nyugodtan az ismerősének,mondd azt hogy egy régi barátja vagy,biztos válaszolni fog neked hogy történt-e valami vele.
2012. ápr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csak ez az egy mód van rá,hogy megtudd mi van vele írj az illetőnek.Veszteni valód nincs!Írd meg,hogy nagyon aggódsz érte,meg kérj elnézést amiért őt zavargatod ez ügyben de más lehetőséged nincs..és csak azt szeretnéd tudni,hogy minden rendben van e vele!?Bátorság!Sok sikert.Majd írd meg a fejleményeket!!!
2012. ápr. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mind kettőtöknek! :) Komolyan már hetek óta ezen parázok. Írtam egyik ismerősének, remélem visszaír.
2012. ápr. 3. 12:16
 4/11 anonim ***** válasza:
Légyszi, ha nem túl indiszkrét, írd majd meg, hogy mi van vele :/
2012. ápr. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Okés! :)
2012. ápr. 3. 12:45
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon gáz.. oO Sitten van..
2012. ápr. 3. 14:12
 7/11 anonim ***** válasza:
:O Miért, és mennyit kapott?
2012. ápr. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért van bennt.. Ennyire nem akartam faggatózni, eléggé furcsa volt ez a haverja akinek írtam.. Annyit írt, hogy vagy idén nyáron jön ki, vagy jövőre.. :(

Szarul esett, mert nem is szólt, hogy baj van, pedig mindig megkérdeztem, hogy minden oké-e.. De haverja tudta, hogy ki vagyok, mesélt rólam neki..

2012. ápr. 12. 10:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Fa.sza... :/
2012. ápr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia!2es vagyok.Köszi,hogy megosztottad velünk a rossz hírt!Sajnálom:(A szüleivel nem tartod a kapcsolatot?Hát ha nem sértődnek meg az érdeklődéseden.Tényleg nagyon sajnálom.Nem is tudom mit mondjak...Kitartás..Vigyázz magadra!
2012. ápr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!