Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátommal 2 hete jöttünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 2 hete jöttünk össze és egyre több haverját megismerem. Mindig kap valami beszólást, hogy mondják így nekem: - hogy tudtál vele szóba állni? Stb. Mit szólhatnék ilyenkor vissza?

Figyelt kérdés
Csak viccből csinálják, és elpoénkodnak ezen, meg csesztetik kicsit, de meg akarom ,,védeni,, Nem akarom leégetni, csak valami frappánsat mondani ami szintén vicces, de mégis érződjön, hogy ,,megvédem,,.
2009. júl. 17. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
39%

Ha előre megtanulsz ilyen szövegeket, az sose jó.

Találj ki valamit magadnak.

2009. júl. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

-Látszik nem feküdtél még le vele.... akkor nem csodálkoznál rajta így


például mondhatnád ezt szerintem

2009. júl. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

A rögtönzött poén a legjobb meg ugye az egyedi.

Ha nem jön magától ne erőltesd.

Én a pasid helyébe fejmosást végeznék egy olyan alaposat.

"haverokat" kakild le ha a barátai szólnak be ronda vagy nagyon;)

2009. júl. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a legjobb ami akkor jön, csak sosem voltam olyan (sajnos) hogy így csípőből vissza tudtam volna szólni valakinek :)

Utolsó te félreértetted! A haverjai kérdezik tőlem, hogy én, hogy tudtam vele szóba állni, vagy pl.: Kitti neked jó a szemed? Meg ilyesmik...

2009. júl. 17. 20:24
 5/7 anonim ***** válasza:

jaaaa az más:D Figyelj Kitti, akkor sz@ard le őket.

Féltékenyek. És egy beszólást is mellékelek -Nálatok biztos jobb pasi- hehe bocs csak félre néztem a kérdést. F19

2009. júl. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"egyre több haverját megismerem"

Ez zavart össze. Útólsó kettő voltam

2009. júl. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké. Semmi baj :) Köszönöm a válaszokat.
2009. júl. 18. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!