Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendes fiú visszautasítása....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendes fiú visszautasítása. HOGYAN?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel rég beszélgetek, de 300 km-rel arrébb lakik mint én. Rendes meg minden, de mostanra addig fajult,hogy szerelmet vallott nekem stb.:/ Azt hittem nem lesz semmi, csak eldumálgatunk, nem is jutott eszembe semmi ilyesmi.. Tényleg aranyos, de semmi reményt nem tudok hozzáfűzni a távolság miatt.. De megbántani se szeretném. Most. lehet hülyén hangzik, de nem tehetek róla, hogy mki ilyen könnyen belém esik.. nem leszek bunkó azért, hogy ez ne így legyen, csak nekem kellemetlen.


Hogy adjam ezt tudtára?

18L



2012. júl. 31. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elmondod neki értelmesen és világosan, de nem bunkón, hogy szimpatikusnak találod stb, de a távolság miatt nem működne a dolog, és hogy te nem táplálsz iránta komolyabb érzelmeket. ennyi
2012. júl. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Küldd el neki a linket ehhez a kérdéshez.
2012. júl. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

300km-röl vallott szerelmet? Akkor már nagyon ki lehet éhezve.

http://www.youtube.com/watch?v=lo0_JsrWI_A

2012. júl. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 Nincs kiéhezve, tényleg szerelmes. : D
2012. júl. 31. 17:19
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__32581..


nincsa véletlenül a 2 kérdésnek köze egymáshoz?

2012. júl. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Magadba bolondítottad? Amúgy meg biztos hogy nem szerelmes, csak a farkára gondol.
2012. júl. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!