Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány aki tetszik de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik de nem merem elmondani neki az baj? Többi lent

Figyelt kérdés
Van valaki aki nagyon tetszik de nem merem elmondani neki az miatt mert elmondaná mindenkinek hogy én Azt mondtam neki hogy szeretem... De lehet hogy ő is szeret és... :/
2012. júl. 31. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
ezt hányféleképpen kérdezed még meg? :/
2012. júl. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mind 1 az csak egy választ kérek :/
2012. júl. 31. 18:43
 3/5 A kérdező kommentje:
Hétfő óta Megint beindult belém hogy jobban szeretem sőt sokkal jobban mert nem láttam egy hétig :/
2012. júl. 31. 18:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkoz vele, hogy elmondja mindenkinek, a lényeg hogy tetszik neked. Minden embernek tetszik valaki, nincs ebbe mit szégyelni.
2012. júl. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia én is haonlóan így voltam ezzel! De elmondtam neki és azóta is együt vagyunk! Szerintem nem kell félned! ;)
2012. szept. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!