Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják, hogy aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják, hogy aki a gyakorikérdéseket használja az mind "ronda nyomorék"?

Figyelt kérdés
Rengeteg ilyen válasz van,hogy "ide csak nyomoroncok irkálnak,ez a kövér kockák oldala,aki ideír az biztosan ronda stb." Én viszont nem értem hogy ezt honnan gondolják ezt az ilyen válaszolók..esetleg magukból indulnak ki? Én pèldául 17 èves fiú vagyok,magas,izmos testű,kék szemű,elvileg helyes.A legtöbb lány megnéz,szemez,flörtölget szóval nem alaptalanul mondom.Ezenkívül harcművészetre járok,hangszeren is játszom,valamennyire művelt is vagyok,de sok haverom van,szoktam szórakozni is. Azért használom az oldalt mert elég sok hasznos infót találni,van pár nagyon szimpatikus ember beszélgetni;és időnként rettentő nagy marhaságok amik felvidítanak.Szerintem ezek alapján nem vagyok lúzer..bár lehet hogy néhányan egoistának fognak bélyegezni,én csupán tisztában vagyok az értékeimmel de ismerem a hibáimat is.És én csak egy vagyok a sok közül..sok emberrel beszéltem már innen,lányokkal képet is cseréltünk,facebookon is jelölgettük egymást ezek a lányok csinosak voltak.Pár fiúval is beszéltem és ők se tűntek igazán lúzernek.Persze biztos vannak itt magányos,netalán előnytelen külsejű emberek,de ők is biztos meg tudnának változni.Szóval abszolút nem ronda mindenki itt,de kíváncsi lennék miért ez a kép alakult ki a gyk-sokról az emberek fejében..
2012. aug. 1. 10:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

gondolom a rengeted '20+ vagyok, de még szűz' kérdés miatt:D

meg akik ált. kérdést feltesznek, azok önbizalomhiányos emberek akik megerősítésre vágynak

2012. aug. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
igazad van,tényleg nem ronda itt mindenki.Nem csak a sz*r anyagi/családi hátterűek,a kövérek,buták,rondák írnak.Nem csak nekik van ideje erre. Pl engem is szórakoztat ez az oldal....és ha már csak magamból indulok ki,akkor ez így is van.17L
2012. aug. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

én sem vagyok egy ronda nyomci és én is a szórakozató kérdések miatt vagyok itt, na meg a válaszok az olyan kérdésekre, mint a "lehetek terhes?"

ilyenkor abba gondolj bele, hogy akkor aki kiírja hogy ez a nyomcik oldala akkor ő is az? az én fejemben is ez szokot megfordulni és az ilyentől meg is kérdezem hogy ha sz*rnak tarja az oldalt és nyomoréknak a válaszolókat meg a kérdezőket akkor mit keresnek itt

2012. aug. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Azon én is gondolkodtam már amit a harmadik ír,ez így van
2012. aug. 1. 11:17
 5/17 anonim ***** válasza:

Én nem gondolom ezt.Csak eddig még sosem láttam jó pasit itt:D

17L

2012. aug. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

ennyi erővel én meg még nem látam jó csajt it

17/F

2012. aug. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

utolsó. miért te mindenkitől kérsz képet?:DDD


amúgy ez hülyeség 17L vagyok és nem vagyok se csúnya se semmmi úgyhogy ez f*szság:D

2012. aug. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
nem kaptam még senkitől képet, de ez fordíva is igaz, mert te is írtad hogy nem láttál it még jó pasit, akkor te is kérsz mindenkitől képet?
2012. aug. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

ja bocsi ma 13:01 csak most láom hogy a 2 17/l nem is ugyan az a válaszoló.

akkor te meg utolsó miért csak engem néztél ki magadnak? rólad sem tudom hogy milyen vagy, meg másról sem. lehetsz bányarém is meg szépségkirálynő is, akkor sem látlak.

2012. aug. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
hát mert te írtad először, hogy te még itt nem láttál jó pasit.:D nem tudom hányan vannak itt de pár ezren szerintem biztos. nem hiszem, hogy a több ezer ember közül mindenki csúnya lenne:D
2012. aug. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!