Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a buszon sokáig 1üt utazok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a buszon sokáig 1üt utazok 1sráccal akk hogy szólítsam meg /mint mondjak neki hogy abbol lehessen még vmi? Vagy ink haggyam amíg hátha megszólít?

Figyelt kérdés
Nem vagyok az a nagyon bátor csaj ,nem is akarok nagyon rámenös lenni...
2012. aug. 1. 18:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Hány buszos esetem volt lányokkal, akikkel mintha forrt volna a tűz kettőnk közt, nem voltam sosem biztos benne, hogy azért szemeznek velem, mert bejövök nekik, de mégis úgy éreztem, hogy kívánjuk egymást. HÁt én marha sosem mertem kezdeményezni, mert csúnyának tartom magamat, így sok-sok lányt szalasztottam már el, bár lehet amúgy sem lett volna esélyem náluk, csak elbambultak stb.

Ti lányok jobban is jelezhetnétek és ebbe a jobb jelzésbe tartozik, ha leszólítod ismerkedési céllal a fiút.


Remélem eljön az a nap, amikor végre a lányok is belátják,hogy ideje nekik is tenni valamit a kapcsolatért és bátran kezdeményeznek majd.

2012. aug. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
de a csajok arra várnak h a srác megszólítja ök meg elolvadnak.. :D :$ ha a csajnak nem jösz be ott a következö! ..legalábbis ha fiu lennék én igy csinálnám... pestmegyében am vannak még szingli csávók???
2012. aug. 2. 09:22
 13/18 A kérdező kommentje:
a "bocs belédestem" -es esést lehet kipróbálom :D
2012. aug. 2. 09:35
 14/18 anonim ***** válasza:
Feltétlenül. Javítok: "Jaj, belédestem!" hangozzék el :)
2012. aug. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
jah igeen :D köszi :)
2012. aug. 3. 11:44
 16/18 anonim ***** válasza:

Szerintem szólítsd meg te.Ha arra vársz,hogy megszólítson akkor lehet,hogy várhatsz rá egy életen át..

Szólítsd le,veszteni valód nincs vele.Megkérdezed,lehet,hogy nem sikerül,de legalább megpróbáltad.Inkább azon bánkódj,hogy megkérdezted és nem sikerült a dolog.Minthogy nem kérdezted meg és nem történt semmi...

2012. aug. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
köszi de azért kell a bátorítás!! :D :$
2012. aug. 9. 06:43
 18/18 anonim ***** válasza:
Szólítsd le legközelebb is, nehogy azt higgye már, hogy csak véletlen volt :P
2012. aug. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!