Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek tetszik ez a fiú és mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek tetszik ez a fiú és mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2012. aug. 1. 19:34
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mint egy 10 éves
2012. aug. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
nagy kár,hogy 19..
2012. aug. 1. 21:52
 13/37 anonim ***** válasza:
hiába 19 ha nem úgy néz ki :D nagyon jól írtad, hogy fiú. remélem érted...
2012. aug. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Valóban jobban illik rá mintha azt írtam volna,hogy férfi..
2012. aug. 1. 22:02
 15/37 anonim ***** válasza:
adnék én ennek egy olyan olimpiai pofont hogy elesne, bár az aranyérmet elhozta, attól még seggarc a gyerek, és úgy látom most ő az új nők bálványa, de miért? eddig senki volt, híres lett, gazdag lett és mit ad Isten? nők bálványa lesz, nem is furcsa xd
2012. aug. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Te megnézted a képeket?Mert szerintem a Gyurta Danira gondoltál..X'D amúgy büszke lehetnél rá,ha már Magyar vagy..
2012. aug. 1. 22:16
 17/37 A kérdező kommentje:
Attól még,hogy nekem ő tetszik,még tisztában lehetek vele,hogy milyen egy férfi nem gondolod?De ha én 16 vagyok ő meg 19 és fiatalabbnak néz ki akkor nem pont vele kéne foglalkoznom?Mit vársz,hány évesekkel foglalkozzon egy 16éves?De nagyon kiváncsi vagyok te hány éves vagy vagy hogy nézel ki..biztos jobban,mint ő és férfiasabban,okosabb is lehetsz,de ezt nem tudod bizonyítani,gondolom.Nem baj én elhiszem ;)
2012. aug. 1. 22:59
 18/37 anonim ***** válasza:
Te nagyon okos!!! Én lány vagyok!! És nem azt mondtam, hogy a korral van a baj, hanem a kisiskolás kinézetéről! Azt meg, hogy gyerekes vagy arra írtam, hogy nem elérhetetlen emberekkel kellene foglalkoznod 16 évesen! De a te doldog és senkit nem izgat, de az igazán felháborítò, hogy a felfogási szinted nulla!
2012. aug. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Oké levezetem neked..először írtál nekem,hogy nagyon jól írtam,hogy fiú reméled értem,én értettem és vissza is írtam helyeslően,hogy EGYETÉRTEK VELED.Erre te elkezded,hogy sajnálod,hogy én nem értem a férfi szó jelentését és ledegradáltál..én felvilágosítottalak,hogy valószínűleg nem értetted amit írtam,mert neked helyeselni akartam a válaszodra konkrétan igazat adtam neked..erre te elkezdted,hogy te nem arra értetted és ,hogy én vagyok a hülye,mert nem veszem ki az szörnyű fogalmazásodból,hogy mi jár a fejedben(vagy mi nem)Erre válaszoltam,hogy miért ne lennék tisztában a férfiasság fogalmával azért,mert egy korban idősebb,de fiatalosabb fiú tetszik nekem..és mivel a stílusodból és arról,ahogy a férfiasságról szónokoltál,rögtön azt kellet levennem,hogy te egy nagyon érett férfi vagy...(Tényleg bocsi,nekem ez jön le a stílusodról)Rögtön utána fel is világosítottál,hogy te lány vagy oké(túlléptünk ezen)És szóba hoztad a kisiskolás kinézetét,amire én továbbra is azzal érvelek,hogy korban idősebb,de mégis fiatalosabb.Ezek után te képes felháborodni rajtam.Én vagyok 1 kérdező feltettem egy kérdést nem mondtam,hogy ő a férjjelöltem,vagy vele élem le az életem hátralévő részét,csak megkérdeztem,hogy kinek tetszik,mert nekem igen..de ezek után is nagyon kíváncsi vagyok a korodra és rád,mert egy érett nő ugyebár 2gyakorikérdésekes oldalon nem foglalkozik egy kis 16 éves fruskával akinek tetszik egy fiú,csupán azért,mert ő nem szimpatizál vele.Gyorsan írj mert a válaszaid remélhetőleg törölve lesznek,mert 1x sem válaszoltál a feltett kérdésemre és a gyakori kérdéseknek ugyebár ez a lényege,szerintem neked nincs felfogásod,ha ezt sem tudod..
2012. aug. 2. 00:14
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nyomi

19l

2012. aug. 2. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!