Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú de ő 16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú de ő 16 éves én pedig 13. Barátnőm megkérdezte hogy tetszek-e neki és azt mondta hogy nem. Barátnőm azt mondta hogy lehet hogy igent mondana ha én kérdezném meg. Szerintetek lenne esélyem nála? Igent mondana? Vagy mondjak le róla?

Figyelt kérdés
Azért mondta hogy nem mert kicsivagyok nem tetszek neki és keveset találkozunk
2012. ápr. 5. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tegyél le róla, ha azt mondta nem, akkor ne erőltesd. Lesz majd más:)
2012. ápr. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát szerintem erről akkor tegyél le:(
2012. ápr. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmiképpen se próbálkozz be nála,ha tetszel neki akkor majd ő kezdeményez.13 évesen meg pláne nem kéne fiúkra nyomulnod.
2012. ápr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bukott az ügy
2012. ápr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ne élőben mert úgy megadja az ideg, elsőnek csak mellékesen ráírsz mondjuk facebookon hogy szia, akarsz e beszélgetni stb, és ha beadja akkor folytathatjátok élőben.. tudom hogy élőben jobb lenne kezdeni de mi már egy ilyen világban élünk sajna:S
2012. ápr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
derítsd ki valahogy .... csak dumáljatok facen és ha majd rád ír stb.. és ha úgy érzed majd, hogy sima ügy dumálj vele élőben és mond el neki h mit érzel de csak h biztos leszel abban, hogy tetszel neki addig ne add a jeleket!
2012. ápr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!