Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több esélyem lenne a lányoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több esélyem lenne a lányoknál ha nem 'lógnék' folyton a nyakukon?

Figyelt kérdés
Van egy olyan szokásom, hogy amikor tetszik egy lány, úgy érzem hogy folyton a közelében akarok lenni és szinte mindenhova követem és néha hajlamot érzek rá, hogy mindenféle hülyeséget mondják neki.. példa: megtetszik a csaj.. a csaj elmegy a barátnőjével fagyizni, én megkérdezem hogy elmehetek-e velük, igent mondanak, fagyzás és út közben pedig mindenféle értelmetlen hülyeséggel bombázom őket, (néha kicsit úgy érzem hogy nem is nagyon kívánják a jelenlétemet) utána elbúcsúzunk és kész.. Szóval az lenne a kérdésem, hogy mi a határ ilyen esetben?? Vagy egyszerűen ne is legyek a lány kozelében mert ha elhívnám randira akkor úgyis együtt lennénk?? tudom nem nagyon látható át a problémám, de jobban nem tudtam leírni..
2012. aug. 1. 22:33
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Lány vagyok, és hidd el ennél visszataszítóbb nincs. Hányszor előfordult már velem .. egyszerűen nem tudtam hogy koptassan le a srácot. Eláruljak egy titkot? :) a lányok nem szeretik a túl könnyen jött dolgokat. Sőt fiú téren szeretnek kicsit harcolni az illetőért. És azt is imádják ha értük is kellőképpen megküzdenek. Persze nem úgy hogy zaklatod, mindenhova követed, vagy minden órában írsz neki üzit. Ez visszataszító. Ne siess sehova. Először keltsd fel az érdeklődését. Ne legyél túl rámenős!!! Mert azt hiszi ha esetleg egyszer együtt járnátok meg lenne kötve a keze. Nem engednéd sehova, kémkednél utána. Adj neki teret. És hagyd hogy a dolgok kiforrják magukat. Ismerkedjetek, beszélgessetek, de először ne túl sokat. Na nem írok regényt, remélem érted miről beszélek. Sok sikert!

2012. aug. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, értem :) köszönöm a választ!
2012. aug. 2. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!