Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányoknál mennyi a max korkülö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknál mennyi a max korkülönbség, úgy értve, ha a srác fiatalabb?!

Figyelt kérdés
Mennyinél mondjátok azt, hogy már sok?

2012. júl. 22. 22:30
 1/9 AvernusTriad ***** válasza:
(Csak mellékesen megjegyzem, hogy a minap egy 26 éves nő éppen rájött, hogy a pasija csak 20 éves, de piszok boldogok...)
2012. júl. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A fiútól függ, hogy ő milyen! Nem mindig a kor számít. Én 18 vagyok, van olyan 19 éves, akivel nem jönnék össze (puja), de van olyan, aki 1,5-2 évvel fiatalabb, és mégis. SZemélyfúggő.
2012. júl. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A gykn semmi nem számít, csak a belső értékek. Persze, mindig van kivétel, de általánosságban a 16-19 éves lányoknál ez mínusz 2 év. Azaz ha a srác nem idősebb, az már jelentős hátrány.
2012. júl. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én 18 vagyok és csak azért kérdem, mert a mai 15-16 éves lányok értelmiségi szinten nagy általánosságban kukák.(Tisztelet a kivételnek persze.) Nem azt mondom, hogy egy 25 éves lányt, vagy a körüli korosztályt akarok feltétlenül kifogni, de picit idősebb lányoknak az életfelfogása azért nagy mértékben biztatóbb.
2012. júl. 22. 22:41
 5/9 anonim ***** válasza:
17 vagyok és lefelé két év. felfelé jóval több.
2012. júl. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nagyjából nekem is ez a gondom ezek a 15-16 éves lányok borzalmasak,az érettségi szintjük a 0-án van...inkább velem egykorút keresek.


pedig azt mondják hogy a lányok érettebbek,és mikor is lesznek azok?mert hogy kisbaba korba pár dolgot pár héttel hamarabb tanulnak meg az egy dolog de később bőven utolérjük őket.


18/f

2012. júl. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én 20 vagyok és nemhogy fiatalabbal de még velem egykorúval sem jnnék össz minimum 3 évvel idősebb legyen
2012. júl. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sokszor 3 évvel fiatalabbnak tetszem meg, és ők is nekem... De még nem volt dolgom velük! 18/L
2012. júl. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
egy 18 éves sráccal 15-25 éves korukban járnának a lányok kb.:)
2012. júl. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!