Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket nagyon zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket nagyon zavar egy lányon az aszimmetrikus mell?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy semelyik lánynak nem egyforma a melle, szóval ezzel tisztában vagyok... csak az a bajom, hogy nekem is aszimmetrikus mellem van, és iszonyatosan zavar. Az egyik még kicsi, de már az a méret is pont elég, a másik pedig 3-4 mérettel nagyobb, már-már lóg. :/ Melltartóban szerencsére nem látni, de melltartó nélkül még itthon sem szaladgálok, annyira utálom. Nem hiszem, hogy fog változni, mert már kb. 1 éve egyik sem nőtt... műtétet pedig nem igazán akarok...


Tudom, hogy úgyis csak 1 olyan fiút kell találnom, aki elfogadja ezt, és most hiába kérdezgetem itt az idegeneket... csak érdekel egy-két fiú véleménye... Előre is köszönöm!


15/l


2012. aug. 1. 23:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Engem nem zavarna. Ha szeretem, amúgysem azt nézem :)
2012. aug. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
ha a barátnőmnek akit szeretek ilyen lenne akkor nem hiszem, hogy zavarna 17f
2012. aug. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Hole Hunter ***** válasza:
89%
Csak felvilágosításképp...nincs két egyforma mell! Még a plasztikai sebész sem tudja megoldani! Van még kérdés?...
2012. aug. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De aranyosak vagytok.:)

Utolsó: Tudom! Ez volt amúgy az első mondatom...

2012. aug. 1. 23:52
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem zavar. Ugye ezt utcán nem látni, tehát ugyan akkora eséllyel szólítanának le. Randikon nem látni tehát nem zavarja. Ha nem vagy ribi és nem 3np után bújsz ágyba hanem minimum 2hét után akkor meg már nem hiszem hogy bárkit is zavarna.
2012. aug. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Hát tudod nekem meg az egyik markom nagyobb mint a másik.

Szerinted összeillünk? :-DD

2012. aug. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg aszimmetrikus a két herém. Zavarna? Elhiheted, hogy amikor már levetkőztök, nem a szimmetriát fogja a másik ellenőrizni rajtad.
2012. aug. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen, kedves ötös, igazad van:) Nem 3 mp után tervezem az ágyba bújást senkivel...


Kedves szimmetrikus markú! Ezek szerint nagyon összeillünk.... :DDD


Utolsó... jó hasonlat, de legalább van benne igazság. :D


Csak azért aki egy kicsit "defektes" nem fogja fel ilyen könnyen...

2012. aug. 2. 00:06
 9/11 A kérdező kommentje:

*aszimmetrikus markú.

Bocsánat, ezt akartam írni:)

2012. aug. 2. 00:07
 10/11 Shai-Hulud ***** válasza:
87%

Nyugi, MINDENKI defektes egy kicsit. (Vagy nagyon.)

Ne problémázz rajta, hidd el, hogy vannak ennél sokkal nagyobb sorscsapások is. Csak nézz körül a saját környezetedben, biztosan találsz olyat, aki sokkal súlyosabb problémákkal küzd.


Én ilyenkor azt szoktam érezni, hogy milyen szerencsés vagyok, hogy nekem csak a saját kis gondjaim-bajaim vannak, és nem olyanok, mint neki.

Szerintem neked is így kéne látnod a világot. :-D


(én voltam az aszimmetrikus markú)

2012. aug. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!