Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon csúnyák lettek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnyák lettek a melleim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
sokat fogytam és összeszottyadt+ lóg. 20 centit fogytam belőle. nagyon ronda
2012. aug. 2. 01:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy nem lehetnek csúnyák senki nem lesz durva hozzád:))Küld csak!!!!
2012. aug. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

kb egy papír lapra tudnám hasonlítani aminek a végét felhajtod picit.Szóval lapos lógós meg mittudom én.:D

Régen nagyon szép volt.Most meg

2012. aug. 2. 01:54
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát így nehéz elképzelni, mivel az oldal anonim, tudnál róla küldeni képet (nem kell hogy a fejed benne legyen)

Lehet tudnék segíteni kis praktikákkal

28/l

2012. aug. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Persze privátba gondoltam

2012. aug. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet olyan rossz a helyzet. Régen biztos szebb volt, de már nem lehet olyan, mint régen. Én is lefogytam és most feleakkorák a melleim, de örülök, mert egészségesebb vagyok és talán szebb is. Valamit valamiért. Küld egy képet, hogy megnyugtathassalak. 24/L
2012. aug. 2. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tudnál mutatni két képet "akkor és most" kivitelben?

29F

2012. aug. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sport.
2012. aug. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm járt így, hogy fogyás után (pedig neki kevesebbet kellett fogyni, hogy csinos legyen) a bikiniből ami kilátszik, nagyon ráncos a bőr a mellén. Tényleg nem szép, de azt gondolom, hogy idővel a bőr és a kötőszövetek is megerősödnek, meg lehet tornásztatni is. Talán annyit tanácsolok, hogy ne napoztasd. De hidd el, minden nőn van valami szépséghiba. Nekem például kamasz korom óta, mióta elkezdtem nőiesedni, csupa stria a combon, én meg ezt utálom, pedig vékony vagyok, és még így is vannak ilyen problémák, nem csak hízás után. Örülj neki, hogy fogytál, biztos, hogy sokkal csinosabb vagy, és ez az arcodon is látszik! 26N
2012. aug. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szóval nincs kép?
2012. aug. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!