Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a fájdalmam, amiért ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a fájdalmam, amiért ezt mondta a párom nekem?

Figyelt kérdés

Nagyon összevesztünk, mostanában gyakori, csúnya dolgokat vágtam a fejéhez. Úgy beszéltem, ahogy én soha nem szoktam, trágárul.


Erre azt mondta, gyönyörűen beszélek vele, legalább látja, hogy nem érdemes velem tovább küszködni.


Ezek szerint a sok együtt töltött év neki csak küszködés volt, miközben azt mondogatta mennyire szeret? :( :(


2012. aug. 2. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem. A sok együtt töltött év jó volt, szeretett meg izé, de TOVÁBB nem érdemes küszködnie, mert csúnya dolgokat vágsz a fejéhez..:(

Vagy a jobbik eset,hogy csak abban a pillanatban gondolta ezt.

Normalizáld magadat és minden rendben lesz.

2012. aug. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy én is mondtam csúnyát, de hogy "küszködni" ez nagyon fájt, nem tudom elfelejteni ezt a szót tegnap óta, nagyon fáj.


Vissza gondolok a sok évre, amikor együtt voltunk, és az mind küszködés neki, miközben én azt hittem boldogok vagyunk. :(

2012. aug. 2. 09:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatban vannak jó és rossz dolgok ha veszekedtek a rosszakat növeled és azok kerülnek figyelembe és nem fogja látni a jó dolgokat de ez nem azt jelenti hogy nem szeret.
2012. aug. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy könnyen síró fajta, de ez annyira rosszul esett, hogy könnybe lábadt a szemem. Nem tudom kiverni a fejemből.
2012. aug. 2. 09:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt nem mondta még,hogy értetlen vagy?
2012. aug. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy párkapcsolat időnként elér oda, hogy összevesznek a felek valamin. Ez természetes, még egy olyan kapcsolatot sem láttam, ahol ez ne történt volna meg. Ennek vannak fokozatai, ami a kérdésben lévő felek temperamentumtól is függ. Érdemes leülni, és komolyan, nyíltan elbeszélgetni a problémákról. Ha ez nem történik meg, az biztos a végét fogja jelenteni a kapcsolatnak.
2012. aug. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Diavolino44 ***** válasza:
Ne lovagolj a szavakon! Sokszor az ember azt bantja a leginkabb, akit mindennel jobban szeret. Lehet mar reg megbanta, amit mondott, vagy a feszultseg heveben, kicsuszott a szajan.
2012. aug. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok éretlen, sem gyerekes, csak ismerem a páromat. Ilyn szavak soha nem hagyták még el a száját. Nagyon higgadt természetű, gondolkodik, mielőtt beszél.
2012. aug. 2. 10:15
 9/10 BlackSword ***** válasza:

Szerintem se lovagolj ezen a szavon... Kicsúszott a száján... Mi a Párommal sokkal durvább dolgokat is vágtunk már egymás fejéhez... De mindezek ellenére mindennél jobban szeretjük egymást...

Szerintem is megbánta már, és ahogy előttem is írták: a vita közben sokkal jobban dominálnak a negatív dolgok... De Veled van... Ergo szeret...

2012. aug. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát, ha ő gondolkodik mielőtt beszél, akkor talán tőled is elvárná ugyanezt. Gondolok itt arra, hogy csúnya dolgokat vágtál a fejéhez.

És ha már a párod veszi a fáradtságot és gondolkodik, mielőtt beszél, akkor te is gondolkodj, és azt értsd meg, amit mondott: nem érdemes tovább küszködni. Ez azt jelenti, hogy ha folytatnátok, az már csak küszködés lenne. Nem azt jelenti, hogy az eddigi évek voltak azok, mert az így hangzana: Nem érdemes már küszködni veled.


BTW hisztizhetnél apróságokon kevesebbet, mert egy szón ennyire kiakadni, ez finoman szólva sem okés.


24/N

2012. aug. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!