Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy 21 éves lány én 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zokmnika kérdése:

Van egy 21 éves lány én 17 vagyok azt mondja hogy nem szereti a fiatalabbakat meg hogy gyerek vok még hozzá amibe igaza van. De írtam neki ha pl leszel 23 ő 27 akkor se lenne esélyem? Azt mondta hogy nem mert akk is zavarná de én belészerettem!

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
És mi a kérdésed?
2012. júl. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Erre most milyen választ vársz, te féreg?
2012. júl. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Most akkor drukkoljunk neked öt évig? Ő meg maradjon addig pártában?
2012. júl. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
2-es válaszoló, erre a jelzőre mi szükség volt? Meleged van nagyon?
2012. júl. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most komolyan, mi a kérdés?
2012. júl. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
sztem vagy buza vagy nem tetszel neki. lépj túl rajta
2012. júl. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

ja váűáá rosszul olvastam hogy te vagy a 17 éves fiú!!!

Akkor nem sok esélyed van, ha ezt mondta akkor ne szenvedj miatta találsz jobbat!

2012. júl. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd őt, keress korodbéli lányt!
2012. júl. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
42%
Nézd, elárulom, én 16 éves voltam (nagyon régen volt) és fülig beleszerettem egy akkor 21 éves nőbe. Talán ő is belém. Csodálatos emlék! Megborzongok ma is, ha a harisnyás lábára gondolok... remélem, csodálatos élete volt és remélem, hogy szeliden cirógatta az arcát mindig a Nap! Ha nagyon ritkan abba a kisvárosba megyek ahol lakott, elszorul a torkom és áldásra emelem a kezem. Gyönyörű emlék! Szóval, van, amikor ez működik. )))
2012. júl. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!