Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a baja hogy körül metéltek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a baja hogy körül metéltek, vagy antiszemita? (többi lent)

Figyelt kérdés
Találkoztam egy nővel akivel havar össze is jöttem, de megtudta hogy zsidó vagyok, és már nem akar tőlem semmit, nem is akar beszélni velem, és fel is tette a kérdést ,,B*szki te zsidó vagy?''
2012. aug. 2. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Ez elsőre fake szagú, de mindenki maga dönti el, hogy milyen vallású, nemzeti hovatartozású személlyel jön össze. Hogy ne legyen annyira erős, más-más kultúra nem mindig találja meg az összhangot.
2012. aug. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha így fogalmazott, akkor valószínűleg antiszemita, keress egy normális lányt.
2012. aug. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
túl tapasztalt
2012. aug. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 szamo77db ***** válasza:
75%

Fordíts hátat neki, keress egy rendes lányt! Ez a nő egy

hülye. Nincs mit foglalkozni vele! Van egy régi LGT-dal,

egy sort ideírok neked: "Minden ember más, de éppen ez a

jó!" Hagyd a csodába ezt a nőt!

2012. aug. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

utolsó vagyok.

Úgy értem nem egyértelmű számodra.. A barátnődhőz hasonlítottam.. khm.

2012. aug. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
40%
Küldj képet a körülmetélt péníszedről!
2012. aug. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is küldjél képet ! Tökre érdekel hogy milyen.
2012. aug. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A két utolsó hozzászóónak özenem, hogy használják a Google-t, és tudják tanulmányozni a különbséget!


A kérdés felvetőnek: női szemmel a körülmetélés nem taszító, sőt inkább vonzó. Nem hinném, hogy emiatt nem akar téged. Felejtsd el, keress olyat aki teljesen elfogad olyannak amilyen vagy, és szeret!

2012. okt. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, elég sok nő van, aki idegenkedik a körülmetélt pénisztől (itt is olvasni rengeteg hozzászólást nőktől a témában, de nekem személyes tapasztalatom is ez) és valóban, több szempontból rosszabb is a körülmetélt pénisz, mint a természetes.
2013. febr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!