Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy megjöjjön az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy megjöjjön az eszem?

Figyelt kérdés

Komolyan, sosem hittem volna, hogy 30 évesen hülyülök meg... persze sok minden vezetett idáig, amiket most nem részleteznék (férjem megcsalt a várandósságom alatt, anyagilag kisemmizett, nőként elhanyagolt), de mára eljutottam oda, hogy nem érdekel senki és semmi, csak a saját boldogságom tartanám szem előtt, nem foglalkozva azzal, hogy ezzel családokat rombolok szét, embereket teszek boldogtalanná... kivéve a fiam érdekei számítanak, őt sosem bántanám meg!

Annyira vágyok egy férfira, hogy azt el sem tudom mondani... de ő nős, családja van, és még ez sem érdekel. Folyton keresem a lehetőséget, hogy lássam, beszéljek vele, és ha kezdeményezne, bizony nem mondanék nemet nem törődve a fentebb vázolt következményekkel.

Mi lett velem? Ezt teszi a csalódottság, ennyire megkeseredtem volna? Hol van innen a visszaút? Mert egyébként ez a fajta szemlélet sosem fért össze az értékrendemmel!


2012. aug. 2. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Én se nem házas se nem Anya vagyok, de az én párom is olyan szinten elhanyagol, hogy hónapok óta egy csók nem volt, nem ám szex! Szétmenni nem tudunk, egymásra vagyunk utalva, de mást se kereshetek, mert az neki megcsalás. Suttyomban pasizom én is. :(

23/N

2012. aug. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen érthető ez a reakció! DE VIGYÁZZ! Vissza csaphat. Ha össze is jössz a nős férfival, mi van ha beleszeretsz? Mi lesz, ha nem hagyja el a feleségét? Neked fog fájni! Keress inkább egy normális szingli pasast. Akad:) Sok sikert! Kitartás!
2012. aug. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem akarom nyilvánosan csinálni, és a fiamnak sem akarok új apát... erre gondoltam, amikor azt írtam, hogy őt sosem tudnám bántani! Az ő érdeke, hogy az édesapja maradjon az apja, mert ha másra nem is, de az apaszerepre tökéletesen megfelelő a férjem, hiszen imádja a fiát és fordítva is igaz ez!

Csak az bánt, hogy az a másik család nem érdekel, pedig ismerem a feleséget és a gyerekeket is... és még sincs lelkiismeretfurdalásom az érzéseim miatt... nem akarok én beleszeretni, bár már most félő, hogy nem szimpla vonzalom amit érzek... sokszor megijedek saját magamtól!

2012. aug. 2. 10:59
 4/4 anonim ***** válasza:
nézd, szép dolog, hogy nem akarod, hogy új apukát kelljen megszokni a fiadnak, viszont a lelki fejlődésére sokkal rosszabb hatással van az, ha az anyja magába fordul, bezárkózik. még ha ugyanolyan figyelemmel fordulsz is felé. messze vannak azok a kamaszévek, amikor merőben tenni fog rá, ha szomorkásabb a hangulatod (nagy valószínűséggel nem fog, nyugi, ezzel csak azt akartam mondani, hogy kamaszkorban kevésbé fogja észrevenni az érzelmi hullámzásaidat, de érdekelni azért fogja). lehet, hogy kicsi még, de észreveszi, ha anyával nincs minden rendben. ne feledd, a születése utáni 1-2 hónapban azt hitte, ti még mindig egy test és lélek vagytok, és gondolom nincsenek annyira messze azok a hónapok. kicsi korban még nagyon kötődik hozzád, és ő is érzi, ha valami nyomaszt. és ha új párra is találnál (akár ennek a férfinak, akár bárki másnak a személyében), attól még ugyanúgy tudná a fiad, ki a vér szerinti apukája. avval hogy anya lettél, nem kell mindenről lemondanod. piciként a gyereked akkor boldog és kiegyensúlyozott, ha te is az vagy, mert az ő személyes élete annyira még nem alakult ki. és megérdemled a boldogságot, főleg azok után, amin keresztül mentél. a mostani érzéseid valószínűleg a kiégettséged következményei. magadban kell lezárnod a múltat, tizstáznod kell az érzéseidet és a vágyaidat. ha az egy futó kaland, legyen, csak légy óvatos. jó lenne tisztázni a viszonyodat evvel a férfival. az mindenképp egy kimozdulást jelentene a holtpontoról.
2012. aug. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!