Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Kezdem teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kezdem teljesen elveszteni az eszem. :ss 13/L (CSAK LÁNYOKNAK)

Figyelt kérdés

van egy fiu akit nagyon szeretek.. életem is oda adnám érte.. és tudom hogy nem lehet az enyém...(mert nem tekint rám úgy.. kérdeztem tőle)


suliba vagyok nincs semmigond...

de ahogy haza érek kb félnapot átbőgöm a másikfelébe alszok mert oylan szinten nincs semmihez kedvem...

már annyira elviselhetetlenül hiányzik hogy kezeim is szétvagdaltam .....:ss (pedig nemszokásom.. énmég az inekciótól is félekx"ddd ) [ NEM KELL KOMMIBA OLYAN HOGY HÜLYE EMO STB MERT NEM VAGYOK EMO KÖSZI.]


valaki valami tipp hogy hogy hogy lehetne könnyebb ? :\


2012. jan. 19. 15:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
normálisakat kérlek.:\
2012. jan. 19. 15:21
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha írásban kérdezted tőle, akkor megértem, hogy ha nem vagy szimpi neki...
2012. jan. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én is így érzek egy fiu irán :((((

De már inkább lemondok róla és keresek egy hasonló fiút.

14/L

2012. jan. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Atya világ!
2012. jan. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

kedves utolsó ... ha szereted ne engedd el' :)

szerintem bár te dolgod. :3

2012. jan. 19. 15:43
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

kicsi vagy még. a kicsik hülyék, élő példa: volt itt a közelben egy 12 éves lány, szerelmi bánattal. felakasztotta magát, meghalt.

ezek után gondolkozz el...

2012. jan. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondom, hogy hülye emo, de magyarázd már el nekem (és magadnak), hogy mire jó szétvagdosni a kezed. Jobb lesz neked attól? Nem. Megoldodóik a szerelmi bánatod? Nem. Maradandó sebhelyeket szerzel, amit majd érett korodban gyűlölni fogsz? Igen.
2012. jan. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 /Anita_'94/ ***** válasza:

Lehet, hogy az én válaszommal se leszel kisegítve, de a ''kicsik'' tényleg hülyék. Tudom. Én is az voltam :)

Kár, hogy csak utólag, pár év múlva látjuk be...

2012. jan. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az tényleg nem old meg semmit, ha vagdosod magad, se azt ha egész nap csak sírsz. Koncentrálj másra. Egyébként bele gondoltál már hogy a szüleidnek mekkora fájdalom lesz ha meglátják a szétvagdalt csuklód? Én több okból is vagdostam magam egyébként már semmi sem látszik, (remélem inkább borotvával csináltad mint pengével az csak karcolgat ) de a lényegen nem változtat semmit sem változott az életemben tőle neked se fog max ha túlzásba viszed elvérzel meghalni meg te se akarhatsz főleg egy pasi miatt ilyen fiatalon. Szüntess meg vele minden kapcsolatot, barátnőzz és egy idő után könnyebb lesz és elfelejted, vagy találsz valaki mást
2012. jan. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen felfogni képtelen vagyok hogyan fajult el idáig ez a társadalom. 13 éves vagy. 13... Hallod? 13! Nekem tudod mi volt ennyi idős koromban? Barátnőm! Több is! És mivel ennyi idősen nem a pasik foglalkoztattak még mindig megvannak. Nos egy barátnő sokkal hasznosabb mint egy barát, mert valószínűleg életed végéig tart, szerelemből meg még lehet sok. A barátok mellett tanulás! Na babám arra szükséged lesz, mert halvány lila fingod nincs róla mi lesz itt Magyarországon oktatás terén pár év múlva. Úgy megszívod hogy csak na. Szóval szerintem tanulj és foglalkozz a barátaiddal, a pasizást meg hagy meg 3 év múlva... -,-"
2012. jan. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!