Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi mindenki azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi mindenki azt, hogy akinek nagy melle van annak jó? Hogy nincsenek gátlásai emiatt? És miért baj annak akinek kicsi van? Miért mondják azt, hogy a pasiknak a nagy mell tetszik, amikor én csak azt hallom, hogy inkább a kicsi?

Figyelt kérdés
Mert én eddig mindenhol azt olvastam , hogy azokat védik akiknek kicsi van. Ruhákat is rájuk csinálják. Egyébként nem tudjátok , hogy akinek nagy van az se tehet róla?
2011. jún. 1. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
El kéne döntened,hogy akkor a személyes véleményeknek hiszel, vagy inkább elfogadsz egy nem létező világképet.Ki mondta hogy annál jobb,minél nagyobb a melled?
2011. jún. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Lehet hogy nem pont ez a kérdés lényege, de én fiú létemre nem vagyok oda a nagy gigantikus mellekért. Szerintem hülyén néznek ki. Ahogy egyszer hallottam, "Az a jó, ami pont kézbe illik.", és ott a pont! ;D
2011. jún. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszi mindenki.


"Egyébként nem tudjátok , hogy akinek nagy van az se tehet róla?"

Ezt pedig nem értem, hogy jön ide... Attól, hogy sokan mondják, hogy a kicsi mell tetszik nekik, azt is sokan mondják, hogy nekik meg éppen a nagyobb tetszik, és a kis mellhez még megjegyzést is fűznek, hogy ennyi erővel pasizhatnának is ésatöbbi... Akárhogy is nézzük, több negatív visszajelzést kap a melle miatt, akinek kicsi van.


Egyébként meg a legtöbb nőnek általában az kell, ami neki nincs. Így van ez a mellel, a hajjal, kis lábujjkörömmel, meg a mindennel.

2011. jún. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És már megint a kis mellűeket védik...
2011. jún. 1. 21:42
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
Váó, tökéletes kérdés. Lehet trollkodni, és még hazudnom sem kell hozzá. Kis mell forever!
2011. jún. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mit vársz? Sajnáljalak? Mondjuk óriási melleket nem akarnék, mert nem szeretném, hogy fájjon a hátam pl. Ebben az esetben értem meg az ilyen hozzáállást. Ha ehhez hasonló problémád nincs, nem tudom mi a nyafi tárgya. Tényleg sokan mondják, hogy a kis mell tetszik jobban, aztán a következő pillanatban meglátnak egy nagyobb mellűt, és kicsorog az összes nyáluk... ;)
2011. jún. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

Mert a pasik a tökéletes külsőt keresik. Ha nem passzolsz bele a fejükben lévő ideálba, szóba sem állnak veled. És akkor mát tök mind1, hogy kicsi vagy nagy mell. A fejükben már bekerültél 1 blokkba, amit nehéz áttörni. És már nem számít tehetsz e a külsődről, vagy nem.

Akinek kicsi, az a baja, attól lesz depis, akinek nagy, az meg azért hisztizik folyton.


Nézd meg a csúnya pasikat. Nekik is csini csajuk van, mert másoknak esélyt sem adnak. Bezzeg a csajok nem a külsőre mennek, nem annyira mint a pasik szerintem.

Egy pasi sörhassal is képes császárként vonulni a strandon, mert tudják, h a csajoknak nem minden a test. Bezzeg a nőket megszólják a, ha egy túlsúlyos csinálja ugyanezt/nem vagyok kövér, mielőtt még megbélyegeztek/.


21/L

2011. júl. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó , kérlek ne általánosíts! Igaz , hogy a férfiak többsége ilyen de azért nem mindegyik. Én se. A kérdésre válaszolva én azt szeretem ami EREDETI és kézbe illik. :)
2014. jún. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!