Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan ha valakinek van gyereke, akkor az már ássa el magát, párkapcsolatok terén?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasgatom itt ezeket a kérdéseket,és sose bírtam felfogni,miért "nézik" le egyesek az olyan nőket,akiknek már van gyerekük!
2012. aug. 2. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
De erre ugyanannyi válasz is érkezett,amiben megmagyarázták miért.Nem minden pasi állmai netovábbja,hogy gyermeket is kapjon a nõ mellé,fõleg ha nem a sajátja.Én értelek ezért nem is dobnám fel a nem mûködõ házasságom.Nem vagyunk kevesebbek mint eggy gyermektelen,de több a felelõsség.Szomorú vagy nem ez van.Mi max csak depibe eshetünk,vagy ami rosszabb belemehetünk kalandokba amik után még ribiknek is leszünk titulállva.
2012. aug. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A férfiak jó részének - teljes joggal - nincs kedve belemenni egy olyan kapcsolatba, ahol ugyan nincs kimondva, de a legelején le van fektetve a szabály, hogy "mindegy mit csinálsz, nekem a gyerekem lesz az első". (Itt ugye a hangsúly azon van, hogy az a gyerek valaki más gyereke, nem a férfié.) Nem mellékesen a gyerekhez legtöbbször egy apa is tartozik, aki egyben a kedves volt férje is, és vele is találkoznia kell, stb.

Nem hibáztatok egy férfit sem, amiért a gyerekes nőket a második vonalba sorolja a gyermektelenek mögött.

2012. aug. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

kérdező miért csak a nő szemszögéből nézed a dolgot, ne legyél ennyire korlátolt, gondolom te is meggondolnád, hogy összegyere egy olyan pasival akinek van egy gyereke.


persze van akinek nem akadály, az olyanok között kell keresni, és biztos találnak magunknek partnert, ilyen egyszerű.


de azt nem várhatod el senkitől, hogy így ugorjon egy kapcsoaltba, hogy ott egy gyerek...

2012. aug. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Senki nem nézi le az anyukákat. De!


1 Sok anyuka nem férfit keres maga mellé, hanem apát a gyerek mellé. A férfi aki esetleg a nőre vágyik, azon kapja magát, hogy hopp, máris apaszerepbe vagy nyomva, kettesben való romantikus andalgás helyett hármasban mennek az állatkertbe. Aki ezt egyszer megtapasztalta, az utána már nem akar gyermekes nőkkel kezdeni.


2 Nyilván egy bármilyen okból kötöttebb ember kevesebb energiát tud egy kapcsolatba rakni. Tehát sokszor nem a gyerek ténye a baj, hanem az, hogy nem tudsz vele randizni, mert 8-ra haza kell érnie. És ebből a szempontból mindegy, hogy az anyukát kell ápolnia, vagy szobanövényt kell öntöznie vagy gyereke van.

2012. aug. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért nézném le? Attól még lehet igen csak szexi a nő. Sőőőt...harmincas anyukák huszonéves lányokat aláznak porig a külsejükkel...:) Szívesen landolnék a lábaik között :) Erre vágyom.
2012. aug. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez akkor probléma ha mondjuk a nő ingázik. Nekem egy évig volt kapcsolatom egy lánnyal, az egyetem miatt járt fel ide, de mindig sietett haza a gyermekéhez, alig voltunk együtt hétvégén. Annyi "tehetségem" nem volt hogy azt mondjam költözzünk össze, pedig szerelmes voltam belé nagyon. Ő annyira nem mert aztán szakított.

27 F

2012. aug. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem kell elásnia magát, próbálkozzon a gyerekes apukáknál.

Vagy komolyan, ha egy pasinak van gyereke, akkor az már ássa el magát párkapcsolatok terén?

2012. aug. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Diavolino44 ***** válasza:

A gyereket azert vallal az ember mert ugy erzi, biztos anyagi es szellemi hatteret tud neki bizotsitani. Egy olyan szemellyek akiben 1000%osan megbizik, hogy a kapcsolatot osszetudjak tartani! Egy hazassagert kuzdeni kell, ha mar van gyerek! Ez alol az egyetlen kivetel van ha a no ozvegy!

Egy masik elvalt gyerekes pasival meg mindig mukodhet a kapcsolat!

2012. aug. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Engem személy szerint sosem zavarna,ha a másiknak is lenne gyereke!Imádom a gyerekeket,és nagyon jól ki is jövök velük.

Tegyük fel,hogy még nincs gyermekem,de ha megismernék egy olyan férfit akinek van,nem zárkóznék el.Lehet nekem ilyen érdekes a felfogásom,de ha valakit szeretünk akk azzal együtt fogadom el,ami őhozzá tatozik.

2012. aug. 2. 13:23
 10/11 anonim ***** válasza:
A gyereket nevelje az apja. Bezzeg megcsinálni nem volt lusta.
2012. aug. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!