Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak kiakart hasznalni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kiakart hasznalni?

Figyelt kérdés
Van baratom 1,5 eve.A kapcsolatunk 3 honapja katasztrofa volt,szenvedtunk egymas mellett.VOlt olyan is ,h a pasim meg utott.Szakitani akartam,kozben meg ismertem egy fiut,aki idossebb nallam par evvel,neha chateltunk fb-n,aztan meg tudta a szamom,es hivogatott 7vegenkent(akkor meg egyutt voltam a baratommal).1 honapig minden 7vegen irt,meg hivott,mindig tudta,h mikor megy el a baratom,es mikor vagyok magam.Mindig olyanokat mondott,hogy ugy szeretne latni,meg velem szokott almodni,meg ,h sosem volt meg igy,egy lany sem erdekelte ennyire,mint en,muszaly,h az ove legyek,nem erdekli semmi,de mondta,h amig baratom van nem kozeledik hozzam,nem akar nekem rosszatt.Tudta,hogy a baratom meg utott,es mondta,h csak szoljak neki,meg ved.Akkor nem erdekelt amiket mond,mert a baratomat szerettem nagyon,csak o erdekelt,csak jol esett vele is beszelgetni.A baratommal rosszabbult a szitu es szunetet tartottunk.A szunet alatt talalkoztam parszor avval a masik komaval,meg csak meg sem csokolt,ugy ereztem tisztel,amikor mar 6x talalkoztunk,akkor meg tortent az a dolog,,utanna is hivogatott,meg meg 1x talalkoztunk ujbol meg tortent.Utanna parszor keresett.Egy ideig nem beszeltunk,ugy gondoltam nem fog keresni mer,vissza mentem aa baratomhoz.De neha irok neki,es nem ir vissza,tudja ,h vissza mentem a baratomhoz,nem is koszon mar,pedig par napja irt h szokott ram gondolni es en vagyok a kicsikeje,ennyitt irt,hiaba irtam nem irt vissza.Tegnap is irtam neki,nem ir.Hulyenek erzem magam,h irok neki.Nem tudom,h csak a baratom miatt nem keres vagy,kihasznalt.:( 18 L
2012. aug. 2. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű a szitu: a megismert srác nem mer neked válaszolni, mert fél attól, hogy következményei lesznek a dolognak; illetve nem akar beleavatkozni a kapcsolatodba.
2012. aug. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ja, hülye vagy, amiért visszamentél a régi barátodhoz. nem értem mit vársz ettől a másik fiútól, meddig ostromoljon? ő próbálkozott, de te ismét vissza mentél egy idiótához. csoda, hogy eddig ilyen kitartó volt.

te meg döntsd el, hogy mit akarsz, és ne szórakozzál vele. ha nem akarsz tőle semmit, akkor hagyd békén.

2012. aug. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
remélem, kihasznált. neked meg az a pasi kell, aki ver. grat.
2012. aug. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha egy lány szentfazék nem biztos, hogy baj. Kinek mi. Ha egy lány ribanc, lehet, hogy jó. Minek ki. Ha egy lány szentfazéknak látszó sunyi ribanc, kinyitni az arcát neki egy halfilézővel.
2012. aug. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te szórakozol ezzel a sráccal, úgyhogy ne csodálkozz. Van egy nagyon jó barátom, őt is így hülyíti egy lány. Mostanában folyton őt hozza fel, a mi (ti. párom és én) vállunkon "sír", de nem tudok mit mondani neki, csak azt, hogy felejtse el a lányt. Szeretném megérteni az ilyen emberek agyműködését, de komolyan.
2012. aug. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!