Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnátok neki még egy esélyt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok neki még egy esélyt?

Figyelt kérdés
Amikor lett volna rá lehetősége, akkor csak hülyített. Most meg könyörög. Ti mit tennétek?
2012. aug. 2. 17:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
az h józan észel mit tennék és a szívem szerint mit tennék az megint más! szereted? szerinted megérdemel egy esélyt?
2012. aug. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tedd azt, amit a szíved diktál! Hány éves vagy?
2012. aug. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
22 vagyok. Nagyon sokat szenvedtem miatta, ezért nem tudok már neki hinni hogy ezúttal jó lesz.
2012. aug. 2. 17:52
 4/13 anonim ***** válasza:
Férfi? Nő?
2012. aug. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi a történet?
2012. aug. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
És ami a legfontosabb!! Szerelmes vagy belé?
2012. aug. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. Mondjuk úgy hogy elkezdtem szeretni, szóval én többet éreztem iránta, mint ő irántam. Neki meg csak szexről szólt volna a dolog, de akkoriban kötötte az ebet a karóhoz, hogy nem. Én úgy nem mentem bele semmibe, mert úgy gondolom, akkor beleszerettem volna, nekem ez nem lett csak testiség. Természetesen az egészből én jöttem ki úgy, hogy én hülye p*csa vagyok, menjek a pokolba stb. Nekem ehhez kellett idő, hogy túl legyek rajta. Most viszont kért még egy esélyt, hogy ő megváltozik. Félek, hogy megint átvágna.
2012. aug. 2. 18:09
 8/13 A kérdező kommentje:
És igen, igaza van az elsőnek, mert az eszemmel tudom, hogy nem kellen megint ebbe belemenni, a szívem meg azt mondja, hogy ha nincs még egy esélyem, akkor bánni fogom még.
2012. aug. 2. 18:10
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen ez így rizikós. Én nem biztos, hogy bevállalnám, de nem tudhatom, amíg nem vagyok benne. A szívedre kell hallgatnod!
2012. aug. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Egyre inkább hajlok arra hogy nem megyek bele még egyszer :(
2012. aug. 2. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!