Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti hány évesen látatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hány évesen látatok először élőben meztelen nőt, és milyen alkalomból? (családtagok nem számítanak)

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 20:37
 1/7 ASOT ***** válasza:
28%
1x fiatalon eltévesztettem egy strandon a női és férfi öltözőt...de véletlenül...de érdekes az volt h rajtam kivül még 2-en eltévesztették.
2012. aug. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

még sosem, de már smároltam lányokkal, de a szexig sosem.

ők akarták, én nem.

22f

2012. aug. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem kb 13-14 éves lehettem. Ez az egész úgyvolt hogy átmentem egyik haveromhoz ő lement boltba én meg addig ott ps-eztem majd kimentem wc-re és akkor megláttam a velem egy idős húgát teljesen meztelenül. Ő meg nem győzte takargatni magát én meg totál meglepődtem és alig bírtam kinyitni az ajtót XD Jó a haverom nálam 2 évvel idősebb volt mert gyerek kori haverról van szó pontosabban régi szomszédomról.
2012. aug. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18 éves unokanővéremmel együtt öltöztem át nyaraláskor. Kb. 10 éves lehettem. Lány vagyok :)
2012. aug. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12 évesen szaunában :)
2012. aug. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mikor papnéknál töltöttem a nyarat, és épp a fürdőbe készültem. Nem volt nyitva az ajtó, ki akartam menni az udvarra addig , de hallottam hogy nyílik az az ajtó mire megfordultam ott volt a nagynénim meztelenül. Megilletődtem és a szememhez kaptam a kezem :) Lehettem olyan 12-13 éves.
2013. jún. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8 evesen a szomszed lany atjott alkonyatot nezni es csak ugy bemondja hogy meg meri mutatni a p## ajat es megmutatta aztan azt mondta hogy en is mutassam meg mim van. mondom hagyjal beken X D telorol irom
2014. júl. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!