Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségem túl sokat meztelenke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem túl sokat meztelenkedik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Párom ruha nélkül mászkál a lakásban,már a szomszéd tízemeletesből is felfigyeltek rá többen, tegnap pl. ablakot pucolt meztelen,azt mondja ne izguljak, csak velem fekszik le, nyugodjak meg stb.Mit tegyek?

2012. júl. 17. 13:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Ha elválsz, elválok érte. Cserélünk? :-) (30 é nős ffi)
2012. júl. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom, hány éves, de valószínűleg kell neki némi visszajelzés, hogy még nőies és vonzó. Ha te is egyértelműen jeleznéd felé, hogy fiatalos és izgató, akkor lehet, hogy nem igényelné ugyanezt a szomszédoktól.
2012. júl. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én nem akarok elválni, meg remélem ő sem. :-)
2012. júl. 17. 13:30
 4/15 A kérdező kommentje:
2-es válaszolónak: naponta többször mondogatom neki, hogy gyönyörű, nem hiszem,hogy ez lenne a baj.
2012. júl. 17. 13:32
 5/15 anonim ***** válasza:
Fényképezz. Cserélnék veled
2012. júl. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
Minden ilyen alkalommal kapd el, hajítsd az ágyra, és alaposan szexuáld meg. Ha tetszik neki, az elég visszajelzés lenne, ha meg nem, akkor azért fog felöltözni.
2012. júl. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 emir72 válasza:
96%

Örülj neki!

Gazdaságos hölgyemény: spórol a ruhapénzen! :)


Mégsem pucerálhatja az ablakot a legdrágább ruhakölteményében!

2012. júl. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
Semmit nem tudsz tenni ellene. Ő igy meztelenül érzi jól magát.Ez egy életforma, sokan vagyunk akik ugyan igy teszünk az otthonunkban.
2012. júl. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
Mi is sokat meztelenkedünk itthon, pláne nyári melegben jó kényelmes viselet. Igen előbb utóbb ezt észreveszik a szomszédok, szerintem alkalmazkodj próbáld ki te is milyen jó meztelenül lenni.
2012. júl. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
Hany eves a feleseged? Szerintem exibicionista, elvezi hogy masokat flizgat a sexy testevel.
2012. júl. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!