Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti, hogyan szeretnétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti, hogyan szeretnétek, hogy egy fiú elhívjon randira akit nem ismertek?

Figyelt kérdés
Ajándékot adjon nektek, ha igen akkor mit. Meg, hogyan szeretnétek, hogy mit mondjon egy fiú ?
2012. aug. 2. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egy ismeretlen lányt hívtam el moziba én álltam a mozijegyét meg minden mégse történt semmi. Mégha szájába veszi a brét! De még az se!
2012. aug. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell ajándék, elég ha mondod, hogy szeretnél vele beszélgetni, találkozgatni aztán alakul a dolog.
2012. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
erről beszélek a parkban is megdughatod az pedig ingyen van! ;)
2012. aug. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az mindegy, h mit mondasz, mert csak a külső érdekli őket. Ja és ha ajándékot veszel, legyen minél drágább!
2012. aug. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nem pont mindenkit csak a külső érdekel meg az hogy jó drága ajándékot kapjon... részemről elég ha odajön és megkérdezi. Ennyi.
2012. aug. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!