Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha 2 ember ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha 2 ember ezek után úgy viselkedik egymással, mint 2 idegen, akik soha nem ismerték egymást?

Figyelt kérdés
Eleinte viccelődtünk egymással, majd egy bulin elkezdett nyomulni, én pedig mindig elnyomtam magamtol. Azóta van, hogy nem is köszön, furcsán viselkedik. Azért tartom ezt furcsának, mert mindenkivel olyan kedves, sőt az olyan csajokkal is jó a viszonya, akivel járt, de szakítottak. Van pl egy olyan csaj, aki enberek előtt felpofozta a srácot, mert hozzáért a combjához, vele mégis jóba van. Velem miért ilyen?
2012. jún. 30. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Tán meg folyton visszautasítottad?


Minek küzdjön? Valószínűleg tetszettél neki, te meg negatívan reagáltál. Ő tudomásul vette, és a továbbiakban, mint nálad esélytelen egyén, nem próbálkozik tovább.

2012. jún. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Csegi89 ***** válasza:
Első: attól még köszönhetne neki...eddig tudott köszönni, most meg, hogy vissza lett utasítva már nem?! Ez azért eléggé gyerekes viselkedés.
2012. jún. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha sok elutasítást kapott már tőled akkor szerinted minek próbálkozzon..? :D jobban is járt hogy nem foglalkozik veled.. :)
2012. jún. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor egyszer utasítottam vissza, és akkor se voltam érzéketlen, dúrva. A másik csaj pedig pofozgatta neki mégis köszön, meg viccelődik vele, hozzám meg nem is szól.
2012. jún. 30. 09:30
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyszer utasítottam vissza. Köszönni csak akkor köszön, ha én köszönök neki először. Volt már, hogy elmentem mellette, ránéztem, de nem köszönt, a földet nézte, vagy elnézett máshova.
2012. jún. 30. 09:37
 6/8 anonim ***** válasza:

a napnál is világosabb a szituáció, véleményem szerint.

egyszerű példa: bunkón visszautasít egy csaj aki nem jelent a számomra semmit csak szimplán tetszik, mert dögös. kicsit sem érdekel a dolog, perc alatt továbblépek mert csak egy csaj aki jól néz ki 1 az 1000-ből.

van egy másik csaj akit mondjuk 1 hónapja ismerek, mondhatni sokat beszélünk és haverok vagyunk. lehet, hogy ez a csaj sokkal finomabban "intéz el", de biztosan 1000-szer rosszabbul esik tőle.

bonyolult dolgok ezek a szívügyek, néha van benne logika, legtöbbször nincs.

ne foglalkozz vele, ha úgy sem érdekel akkor neki így sokkal egyszerűbb.

2012. jún. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hozzáteszem, hogy saját tapasztalat alapján gondolom, hogy itt ez lehet az ok. már nem most volt, de én is pont ezt csináltam mint a szóban forgó srác.
2012. jún. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért mert te érdekelted, a másik csaj meg nem.
2012. jún. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!