Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok . Nektek mi jönn be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok . Nektek mi jönn be jobban, a magas és sportos alakú fiúk vagy az alacsonyabb kicsit szélesebb fajta?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 22:54
1 2
 11/11 anonim válasza:

Nagyon változó!Tetszett már nekem modell fejű patika hajú fuckboy ,de tetszett már alacsony visszanézve neméppen divatosan öltöző srác, sőt egyszer egy olyan srác tetszett meg aki kb 188cm volt de emellett kb 140-150kg és nem volt izmos vagy ilyesmi de annyira jó humora volt és olyan jó személyisége,hogy vonzónak láttam.(nem vagyok bányarém)

De összességében nem a magasság a meghatározó.

2019. nov. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!