Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az Ázsiai fiúknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az Ázsiai fiúknak bejönnek a magyar lányok?

Figyelt kérdés
Mert nekem nagyon bejönnek az ázsiai fiúk csak nem tudom h bejönnek e nekik a Magyarok és nem is nagyon tudom hol tudnák velük ismerkedni.
2012. aug. 2. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ázsiai lányok isteniek a kis ártatlan külsejükkel, szóval nem tudom... :)
2012. aug. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
A kórházban a fertőző osztályon rengeteg sárga embert láttam..,egyébként nagyobb egyetemeken tuti találsz.
2012. aug. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
passz
2012. aug. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen

Az ázsiaiaknak alapból tetszenek az európaiak.

Van egy két ázsiai fiú ismerősöm, a csinos magyar lányok nekik is bejönnek.

2012. aug. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
biztos van akinek igen mivel nekik ugyanolyan egzotikus egy fehér ember mint neked Ök. Amugy pl szeretnek fotózkodni európaival. Hozzánk csomószor oda kéreckedtek hogy csinálhatnak-e közös fotót... és nem pasik hanem lányok is és nagyobb társaságok én meg beálltam középre mint szőke európai a sok kis egyforma közé:)
2012. aug. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2012. aug. 3. 00:05
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

OFF:


"Ági8405 válasza:..."


Neked ma már levelet is írtam, hogy milyen vicces, hogy te olyan jól tudod mit gondolnak a fiúk. (Vagy csak azt hiszed).

Szóval most megsúgom, én fiú vagyok és ázsiai.

Az ázsiaiakról szóló válaszod sem talált. Nem tűnnek a magyar lányok egzotikusnak, nem is különösebben furcsák számomra. Ez azért van, mert itt nőttem fel. Azok az ázsiai fiatalok akiket ismerek (és sokat ismerek), szintén így látják a dolgot. Azok akikre te gondolhatsz talán turisták vagy egy évre érkező diákok. (És még itt sem mindegy, hogy honnan jöttek). Szerintem ők annyiban nem számítanak, hogy a kérdező úgy sem jönne össze velük (csak egy évre minek?)


ON:

Bejönnek nekünk a csinos lányok. Az, hogy európai, ázsiai meg senkit nem érdekel (pláne, hogy ázsiaiként vagyunk Európában).

2012. aug. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ázsiai fiú vagyok.

Tetszenek a magyar lányok, de én sem mondom azt, hogy egzotikusnak találom őket. Szóval vannak szép lányok, ahogy bárhol európában. :)

2012. aug. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!